شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۳۶:۱۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار کاشان: عفاف و حجاب از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است

  نخستین نمایشگاه مد و لباس بانوان با تکیه بر ترویج و تعمیق الگوهای عفاف و حجاب در سطح جامعه در کاشان افتتاح شد. به گزارش ایرنا، این نمایشگاه همچنین اهدافی چون ارتقای فرهنگ مصرف کالای ایرانی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در دستیابی به سبک زندگی اسلامی ایرانی را دنبال می کند. فرماندار […]

 

نخستین نمایشگاه مد و لباس بانوان با تکیه بر ترویج و تعمیق الگوهای عفاف و حجاب در سطح جامعه در کاشان افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، این نمایشگاه همچنین اهدافی چون ارتقای فرهنگ مصرف کالای ایرانی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در دستیابی به سبک زندگی اسلامی ایرانی را دنبال می کند.

فرماندار ویژه کاشان روز پنجشنبه در آیین آغاز به کار این نمایشگاه گفت: موضوع عفاف و حجاب از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است و حفظ و صیانت از آن واجب است.

محمدشریف زارعی افزود: دشمن به دنبال کم رنگ کردن حجاب و عفاف است تا پایبندی مردم به ارزش های دینی و انقلابی را کاهش دهد و ما را از ارزش های دینی و انسانی خالی کند.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: اگر به فروشگاه های سطح شهر کاشان برویم نمی توانیم مجموعه ای با این سطح از تنوع در لباس های پوشیده پیدا کنیم و دختران ما هم گلایه از ما دارند که لباس پوشیده به اندازه کافی در بازار نیست و در بحث ترویج فرهنگ عفاف و حجاب باید دسترسی آسان دختران و بانوان برای جایگزین کردن لباس هایی که در فرهنگ اسلامی ما جایگاه ندارد با لباس پوشیده ایجاد کنیم.

زارعی گفت: در این حوزه ترویج و ارائه پوشش اسلامی کم کاری شده و باید برای آینده برنامه ریزی کنیم که تنوع و دسترسی جامعه مخاطب خود که بانوان هستند،به این نوع لباس آسان باشد.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + ده =