شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۵۰:۲۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار کاشان با صدور پیامی از حضور حماسی مردم دارالمومنین شهرستان قدردانی کرد

  متن پیام دکتر محمدشریف زارعی به شرح زیر است:   باسمه تعالی   مردم ولایت مدار و متدین دارالمومنین کاشان از دیرباز در صحنه های مختلف انقلاب حضوری پررنگ داشته و این بار نیز حضوری اعجاب انگیز داشتند. ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ و آغاز چهل و پنجمین بهار انقلاب، مردم به صورت خودجوش و با […]

 

متن پیام دکتر محمدشریف زارعی به شرح زیر است:

 

باسمه تعالی

 

مردم ولایت مدار و متدین دارالمومنین کاشان از دیرباز در صحنه های مختلف انقلاب حضوری پررنگ داشته و این بار نیز حضوری اعجاب انگیز داشتند.

۲۲ بهمن ۱۴۰۱ و آغاز چهل و پنجمین بهار انقلاب، مردم به صورت خودجوش و با روحیه انقلابی به میدان آمدند و به جهانیان نشان دادند که تا پای جان، برای دفاع از میهن و انقلاب خود ایستاده اند.

روز ۲۲ بهمن ماه دارالمومنین کاشان، صحنه عظیم تجلی جوانان و نوجوانان دهه هشتادی و نودی بود، مردم دیار مومنان همانند گذشته حماسه و افتخار آفرینی بزرگی برای تاریخ کاشان رقم زدند و پاسخ یاوه گوی های دشمنان قسم خورده ایران همیشه سربلند را در میدان عمل دادند.

مردم شهید پرور و غیرتمند این دیار، علیرغم تمامی هجمه های دشمن و اخیراً جنگ شناختی و ترکیبی تمام عیار دشمن، با اتحاد و همبستگی و با پشتیبانی و اطاعت از ولی فقیه زمان خود مردانه پای به میدان گذاشتند و بار دیگر تاریخ ساز شدند.

جلوه های شوق انگیز راهپیمایی ۲۲ بهمن اولین سال قرن ۱۵ در کاشان به مثابه حضور حماسی و حمایت مردم از آرمان های انقلاب در سال ۱۳۵۷، برای همیشه در یادها خواهد ماند و در تاریخ پربار این سرزمین ثبت و ضبط خواهد گردید.

این حرکت انقلابی بی نظیر قابل تکریم بوده و صدالبته وظیفه دولتمردان را در مقابل نجابت تمامی ایرانیان و کاشانیان عاشق وطن مضاعف کرد و مسئولیت دولت را برای رفع گرفتاری مردم دوچندان نمود.

اینجانب به عنوان خدمتگزاری از جمع خادمان این ملت، به درگاه خداوند سبحان ، سجده شکر می سایم و با تمام وجود، از حضور پرشور و حماسی مردم دارالمومنین شهرستان کاشان که هرکوی و برزنی از شهر و روستا را به حضورشان زینت دادند و به تعبیر حضرت آقا، توطئه دشمن را خنثی نمودند تقدیر و تشکر می نمایم.

 

محمدشریف زارعی

فرماندار ویژه شهرستان کاشان

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =