شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۳۶:۵۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دعوت از وزیر میراث فرهنگی برای سفر ویژه به کاشان

فرماندار ویژه شهرستان کاشان در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران با سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار دکتر زارعی فرماندار کاشان ضمن دعوت از وزیر میراث فرهنگی برای سفر ویژه به کاشان، به بیان دغدغه ها و مباحث میراثی و همچنین […]

فرماندار ویژه شهرستان کاشان در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران با سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار دکتر زارعی فرماندار کاشان ضمن دعوت از وزیر میراث فرهنگی برای سفر ویژه به کاشان، به بیان دغدغه ها و مباحث میراثی و همچنین قابلیت ها و جایگاه های ویژه شهرستان اشاره نمود.

وی در ادامه به بیان اهمیت حفظ و احیای میراث فرهنگی و همچنین رونق صنعت گردشگری و لزوم توجه ویژه به آن پرداخت.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =