پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۴۰:۰۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

تفکر شهید سلیمانی در جوامع مختلف در حال رشد است

  فرماندار کاشان با بیان اینکه انقلاب اسلامی حد و مرز نمی‌شناسد، گفت: تفکر شهید سلیمانی در جوامع مختلف در حال رشد است. به گزارش تسنیم؛ محمدشریف زارعی شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد امام علی(ع) ضمن اشاره به شهادت بیش از ۱۷ هزار نفر در ترور توسط مزدوران، اظهار داشت: دشمنان همواره علیه جمهوری […]

 

فرماندار کاشان با بیان اینکه انقلاب اسلامی حد و مرز نمی‌شناسد، گفت: تفکر شهید سلیمانی در جوامع مختلف در حال رشد است.

به گزارش تسنیم؛ محمدشریف زارعی شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد امام علی(ع) ضمن اشاره به شهادت بیش از ۱۷ هزار نفر در ترور توسط مزدوران، اظهار داشت: دشمنان همواره علیه جمهوری اسلامی توطئه می‌کردند، اما این نظام مقدس با تمام این حملات سراپا است.

وی با بیان اینکه امنیت امروز حاصل خون بیش از ۲۵۰ هزار شهید از ابتدای انقلاب تاکنون است، افزود: از دل این جوانان افرادی همچون شهید سلیمانی خارج می‌شود که بیش از ۴۰ سال با دشمنان در عرصه‌های مختلف حضور دارد و در نهایت تصمیم به حذف فیزیکی او می‌شوند در حالی که شهادت او موجب انقلاب جدید شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 13 =