چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۶:۴۷:۳۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

توانمندی معلولان در برخی موارد از انسان های سالم هم بیشتر است

  فرماندار ویژه کاشان گفت:معلولیت به معنای از کار افتادگی و عدم توانمندی نیست، بلکه افراد معلول انسان‌های توانمندی هستند که در بعضی موارد، توانمندی، کارآمدی و اعتماد به نفس آنها مثل انسان‌های سالم و یا حتی بیشتر است. به گزارش ایرنا،محمدشریف زارعی روز سه شنبه در آیین افتتاح آموزشگاه آزاد موسسه کاشانه مهر ویژه […]

 

فرماندار ویژه کاشان گفت:معلولیت به معنای از کار افتادگی و عدم توانمندی نیست، بلکه افراد معلول انسان‌های توانمندی هستند که در بعضی موارد، توانمندی، کارآمدی و اعتماد به نفس آنها مثل انسان‌های سالم و یا حتی بیشتر است.

به گزارش ایرنا،محمدشریف زارعی روز سه شنبه در آیین افتتاح آموزشگاه آزاد موسسه کاشانه مهر ویژه معلولان در منطقه ناجی آباد افزود:خداوند توانمندی زیادی در انسان قرار داده و امروز تعداد زیادی از معلولان فعال هستند چون افراد معلول محدودیت ندارند و خداوند زمینه بروز استعداد این افراد را فراهم می کند تا توانمندی بالقوه خود را به فعلیت رسانند.

وی اظهار کرد:امروز دنیا به سمتی حرکت می کند که صرفا فکر و اندیشه کار می کند و کمتر از اعضای بدن استفاده می شود و بحث معلولیت نباید مانع انفعال افراد شود ، مرکز آموزشی کاشانه مهر با هدف شکوفایی توانمندی معلولان ایجاد شده است.

فرماندار ویژه کاشان گفت:مردم کاشان در انجام کار خیری زبانزد هستند و مرکز آموزشی کاشانه مهر با همت خیران ساخته شده و در آینده شاهد توسعه بیشتر آن خواهیم بود.

زارعی افزود:باید بین خیران و مدیران هم افزایی ایجاد شود و تلاش ما کمک به خیران برای انجام هرچه بهتر اقدام های خیری است، کاشان هم ظرفیت های بزرگی در همه حوزه ها دارد و ما در جایگاهی بیشتر از یک شهرستان هستیم.

 

مطالب مشابه

  محمدشریف زارعی در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره گاز کاشان گفت: این شهرستان مختصات بزرگی داشته و صنعت این منطقه بزرگ با مشترکات زیاد است و کار مدیریت در این شهرستان به ویژه در حوزه گاز سخت و خدمت رسانی در این حوزه مهم است، مدیر این دستگاه باید از حداکثر ظرفیت مجموعه […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

   جلسه تکریم و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت گاز در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این نشست از تلاش ها و زحمات […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این جلسه فرآیند آموزش عوامل اجرایی شعب بویژه نمایندگان فرمانداران همچنین اتصال فیبرنوری بخشداری‌های مستقل به بحث و بررسی گذاشته شد. همچنین موارد اصلاحات جدیدی که در قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در فرایند تأیید شورای نگهبان است نیز مورد بررسی قرار […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد و شهید قدیرزاده، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و جمعی از مردم و مسئولین در بوستان شهید قدیرزاده واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 19 =