جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
۱۷:۰۲:۳۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

افتتاح نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های بانوان در مشاغل خانگی شهرستان کاشان

  فرماندار ویژه کاشان گفت: از ابتدای شروع انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون، امید به زندگی در کشور۲۱ سال افزایش یافته و هم اکنون میانگین طول عمر متوسط جامعه ۷۶ سال است. محمدشریف زارعی شامگاه چهارشنبه در افتتاح نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های بانوان در مشاغل خانگی شهرستان کاشان افزود:به برکت انقلاب اسلامی در ۱۹ هزارو […]

 

فرماندار ویژه کاشان گفت: از ابتدای شروع انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون، امید به زندگی در کشور۲۱ سال افزایش یافته و هم اکنون میانگین طول عمر متوسط جامعه ۷۶ سال است.

محمدشریف زارعی شامگاه چهارشنبه در افتتاح نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های بانوان در مشاغل خانگی شهرستان کاشان افزود:به برکت انقلاب اسلامی در ۱۹ هزارو ۷۳۹ روستای کشور ۳۵ هزار بهورز به عنوان پیشگامان نظام سلامت داریم در حالی که قبل از انقلاب تنها هزارو ۵۰۰ روستای کشور خانه بهداشت وجود داشت.

وی اظهار کرد: در بحث واکسیناسیون و فلج اطفال در دنیا رتبه نخست را داریم و ۱۰۰ درصد بیماری فلج اطفال در کشور ریشه کن شده است و این پیشرفت ها به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل شده است.

فرماندار ویژه کاشان گفت: همه روستاهای با جمعیت بیش از ۱۰ خانوار از نعمت برق و اینترنت برخوردار هستند و به همه روستاها آبرسانی می کنیم درحالی که قبل انقلاب مردم در بسیاری از روستاهای کشور آب بهداشتی نداشتند.

زارعی گفت: امروز کشور ما آنچنان پیشرفت کرده که ابرقدرت های دنیا در مقابل ما زانو می زنند و امنیت کشور ما بی نظیر است و همه دشمنان با همه قدرتشان به دنبال ضربه زدن به کشور ما بودند و اگر یکی از این توطئه ها در هر کشوری اجرا می شد آن کشور سقوط می کرد.

وی افزود:دستاوردهای ما حاصل خون بیش از ۲۰۰ هزار نفر شهید است و همه مسوولان باید با همکاری با یکدیگر تلاش کنند که توانمندی ما دوچندان شود و امروز بسیاری از استادان،مدیران و کارآفرینان ما از بانوان هستند.

وی اظهار کرد:بسیاری از دستاوردهای انقلاب اسلامی حاصل تلاش و ایثارگری بانوان است و ما تلاش کردیم در هفته روزی تعیین شود که بانوان بازار ویژه خود در کاشان را داشته باشند.

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های بانوان در مشاغل خانگی شهرستان کاشان از ۱۱ بهمن آغاز و تا ۲۱ بهمن ادامه دارد.

 

اه

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  فرماندار ویژه کاشان در آیین افتتاح اکوموزه دهستان باباافضل روستای مرق بخش برزک گفت: روستای مرق از روستاهای هدف گردشگری است و اکوموزه این روستا از نخستین اکوموزه ها در کشور با هدف حفظ و صیانت از آداب و رسوم و سنت های ایرانی اسلامی در بحث گردشگری افتتاح شده و یکی از بهترین […]

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

  ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، به دبیری اداره ورزش و جوانان و با حضور معاون سیاسی فرماندار و روسای سایر دستگاه های مرتبط با حوزه جوانان در فرمانداری کاشان تشکیل شد. جلسه فوق که با موضوع ازدواج و دو دستور جلسه کمیته سامان ازدواج و […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۱

  🔸فرماندار ویژه کاشان گفت: کاشان در زمره مناطق پر خطر از دیدگاه زلزله خیزی و سیل قرار دارد و باید تدابیر لازم در زمینه مهار و مقابله با این حادثه‌ها اندیشیده شود. 🔸به گزارش ایرنا، محمد شریف زارعی روز دوشنبه در جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان افزود:تعدادی گسل […]

۵ دی ۱۴۰۱

گزارش تصویری  بازدید استاندار اصفهان از تاسیسات فنی بیمارستان شهید بهشتی کاشان|نشست با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان

۱۵ آبان ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =