پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۴۲:۰۷
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

نشست جمعی از بانوان فرهیخته و اساتید دانشگاه ها با فرماندار ویژه کاشان

محمد‌شریف زارعی در این نشست با تبریک هفته گرامیداشت مقام زن و تقدیر از خدمات ارزنده بانوان در فضای جامعه، افزود: بانوان نیمی از جامعه کشور را تشکیل می‌دهند و بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در جامعه بر عهده بانوان است.

🔸به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و گرامیداشت مقام مادر جمعی از اساتید و بانوان فرهیخته دانشگاه ها در دیدار با فرماندار ویژه کاشان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص موضوعات مختلف شهرستان پرداختند.

🔸محمد‌شریف زارعی در این نشست با تبریک هفته گرامیداشت مقام زن و تقدیر از خدمات ارزنده بانوان در فضای جامعه، افزود: بانوان نیمی از جامعه کشور را تشکیل می‌دهند و بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در جامعه بر عهده بانوان است.

🔸وی، مهم‌ترین نقش بانوان را مادر بودن عنوان و نقش مادران در تربیت فرزندان را بسیار مهم ارزیابی کرد وبیان داشت: بانوان جامعه ایرانی به دلیل همبستگی های دینی، مذهبی و سنتی از مردان نقش آفرین‌تر هستند و مسئولیت های بیشتری برعهده دارند.

🔸وی با تاکید بر توسعه امکانات رفاهی برای بانوان، خاطرنشان کرد: در همین راستا در برنامه ریزی برای رفع نواقص و امکانات مختص بانوان در شهر نشست‌هایی با حضور نمایندگان بانوان فرهیخته و اعضای شورای شهر، شهردار و سایر مسئولین برگزار خواهد کرد.

🔸وی در خصوص پاسخ به دغدغه برخی اساتید در خصوص وضعیت حجاب در کاشان، مساله عفاف و حجاب خط قرمز نظام اسلامی دانست و تاکید کرد: از این اصل بسیار مهم هرگز عقب‌نشینی نخواهیم کرد و ما باید با رویکردی مناسب و برنامه‌ریزی فعال کاری کنیم که جوانان ما با مفاهیم ارزشی و دینی،انقلابی به خوبی آشنا شوند به طوری که اقدامات دشمن در فضای حقیقی و مجازی در ترویج مفاهیم غلط غربی بی اثر شوند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دوازده =