پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲
۱۸:۲۲:۰۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

نشست جمعی از بانوان فرهیخته و اساتید دانشگاه ها با فرماندار ویژه کاشان

محمد‌شریف زارعی در این نشست با تبریک هفته گرامیداشت مقام زن و تقدیر از خدمات ارزنده بانوان در فضای جامعه، افزود: بانوان نیمی از جامعه کشور را تشکیل می‌دهند و بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در جامعه بر عهده بانوان است.

🔸به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و گرامیداشت مقام مادر جمعی از اساتید و بانوان فرهیخته دانشگاه ها در دیدار با فرماندار ویژه کاشان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص موضوعات مختلف شهرستان پرداختند.

🔸محمد‌شریف زارعی در این نشست با تبریک هفته گرامیداشت مقام زن و تقدیر از خدمات ارزنده بانوان در فضای جامعه، افزود: بانوان نیمی از جامعه کشور را تشکیل می‌دهند و بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در جامعه بر عهده بانوان است.

🔸وی، مهم‌ترین نقش بانوان را مادر بودن عنوان و نقش مادران در تربیت فرزندان را بسیار مهم ارزیابی کرد وبیان داشت: بانوان جامعه ایرانی به دلیل همبستگی های دینی، مذهبی و سنتی از مردان نقش آفرین‌تر هستند و مسئولیت های بیشتری برعهده دارند.

🔸وی با تاکید بر توسعه امکانات رفاهی برای بانوان، خاطرنشان کرد: در همین راستا در برنامه ریزی برای رفع نواقص و امکانات مختص بانوان در شهر نشست‌هایی با حضور نمایندگان بانوان فرهیخته و اعضای شورای شهر، شهردار و سایر مسئولین برگزار خواهد کرد.

🔸وی در خصوص پاسخ به دغدغه برخی اساتید در خصوص وضعیت حجاب در کاشان، مساله عفاف و حجاب خط قرمز نظام اسلامی دانست و تاکید کرد: از این اصل بسیار مهم هرگز عقب‌نشینی نخواهیم کرد و ما باید با رویکردی مناسب و برنامه‌ریزی فعال کاری کنیم که جوانان ما با مفاهیم ارزشی و دینی،انقلابی به خوبی آشنا شوند به طوری که اقدامات دشمن در فضای حقیقی و مجازی در ترویج مفاهیم غلط غربی بی اثر شوند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین بنایی، استاد حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با آیت اله اعتمادی رئیس حوزه علمیه، مدرس حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲    

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای بنی هاشمی استاد اخلاق، پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرماندار و مسئولین برخی دستگاه ها از پارکینگ های اطراف مجموعه جهانی باغ فین در مسکن مهر به منظور بررسی وضعیت ترافیکی مسیرهای گردشگری چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + دو =