چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۳:۵۸:۳۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

عملیات ساخت دهانه دوم پل زیرگذر محور کاشان – نوش آباد آغاز می شود

بر اساس این طرح، ترافیک از بلوار شهید علی تبار به سمت سفید شهر مسدود و مسیر جایگزین از بلوار شهید علی تبار به سمت بلوار ۵۲ متری (شهدای جهادگر)، میدان شهداء و سپس از جاده منتهی به شرکت گرانیت به محور مواصلاتی سفید شهر و بالعکس منتقل می شود.

 

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان گفت: با توجه به اهمیت اجرای عملیات ساخت دهانه دوم پل زیرگذر محور کاشان-نوش آباد که یکی از مسیرهای مهم ارتباطی میان این دو شهر است، با اجرای طرح انحراف ترافیکی برای عملیاتی شدن این پروژه موافقت شد.

🔸وی اضافه کرد: بر اساس این طرح، ترافیک از بلوار شهید علی تبار به سمت سفید شهر مسدود و مسیر جایگزین از بلوار شهید علی تبار به سمت بلوار ۵۲ متری (شهدای جهادگر)، میدان شهداء و سپس از جاده منتهی به شرکت گرانیت به محور مواصلاتی سفید شهر و بالعکس منتقل می شود.

🔸معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان بیان داشت: عملیات تکمیلی ساخت دهانه دوم پل زیرگذر در محور کاشان – نوش آباد که درسنوات قبل شروع شده بود با تخصیص اعتبارات ملی از سر گرفته شده است.

🔸اکبری خاطر نشان کرد: با اجرای مصوبه تایید مسیر انحرافی ترافیک در این مقطع و با اعتبار تخصیص یافته اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان از محل اعتبارات ملی بزودی عملیات تکمیل دهانه دوم محور کاشان – نوش آباد نهایی و آماده بهره برداری خواهد شد.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات کاشان گفت: ۵۴ داوطلب پس از پایان مهلت برای انصراف (ساعت ۸:۰۰ صبح هشتم اسفند ۱۴۰۲) برای راه یافتن به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل با هم رقابت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی افزود: شب گذشته همکاران مشغول […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

بازدید شبانه فرماندار از وضعیت جاده ها و برف روبی محورها دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان از جاده‌ها و برف روبی مسیرها و راه‌های دسترسی بازدید نمود. دوشنبه شب ۷ اسفند ۱۴۰۲    

۸ اسفند ۱۴۰۲

تکمیلی با توجه به برودت هوا و بارش برف، با تصویب ستاد مدیریت بحران، آغاز بکار کارکنان دستگاه‌های اجرایی در شهرستان کاشان (به غیر از بخش‌های امدادی و خدمات رسان) در روز سه‌شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.      

۸ اسفند ۱۴۰۲

#تکمیلی دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه غیرحضوری شد فرماندار ویژه کاشان گفت: علاوه بر مدارس، دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه ۸ اسفند به صورت غیرحضوری خواهد بود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی اظهار داشت: با توجه به بارش برف و یخ‌زدگی معابر، کلیه مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌های شهرستان در روز […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =