یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۶:۲۳:۰۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فعالیت ادارات و مدارس کاشان شنبه به صورت حضوری است / وضعیت آلودگی هوای کاشان روزانه رصد می شود

  🔸️به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمد شریف زارعی با اشاره به تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای استان، گفت: ادارات، دستگاه های دولتی شهرستان کاشان و همچنین مدارس و دانشگاه ها در روز شنبه ۱ بهمن ماه به صورت حضوری برقرار است و هرگونه خبری مبنی بر تعطیلی مدارس و […]

 

🔸️به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمد شریف زارعی با اشاره به تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای استان، گفت: ادارات، دستگاه های دولتی شهرستان کاشان و همچنین مدارس و دانشگاه ها در روز شنبه ۱ بهمن ماه به صورت حضوری برقرار است و هرگونه خبری مبنی بر تعطیلی مدارس و ادارات غیر واقعی است.

🔸️فرماندار ویژه کاشان در ادامه تاکید کرد: سنجش آلودگی هوای شهرستان کاشان از طریق سه دستگاه سنجش آلودگی در سه نقطه شهر انجام می گیرد که تا این ساعت میزان آلایندگی هوا به عدد ناسالم نرسیده است.

🔸️وی اضافه کرد: سنجش میزان آلایندگی هوا در شهرستان و استانداری به صورت روزانه مونیتور می شود و تعیین نحوه فعالیت ادارات و مدارس بر اساس اعلام فرمانداری به مدیریت بحران استانداری به تصویب می رسد.

🔸️زارعی خاطر نشان کرد: وضعیت هوای کاشان در روز جمعه زیر میزان ناسالمی بوده و مبنای تصمیم نیز همین میزان می باشد و همین امر مبنای تعطیلی چند روز در هفته های قبل بوده است

🔸️وی بیان داشت: با وجود فعال بودن ۳ دستگاه سنجش آلودگی، پیگیری های لازم در خصوص تداوم فعالیت و رفع مشکل دستگاه سنجش آلودگی هوا در میدان ۱۵ خرداد کاشان نیز در حال پیگیری و تامین اعتبار است.

🔸️زارعی در پایان گفت: شهروندان برای جلوگیری از سردرگمی در خبرها، اخبار موثق را از طریق درگاه های اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان دنبال کنند.

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

حدود ۴۹ هزار متقاضی پیش ثبت نام انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه ( ۲۶شهریور ) منتظر دریافت پیامک برای مشاهده نتیجه صحت سنجی مدارک بارگذاری شده به صورت خود اظهاری در پنجره واحد انتخابات وزارت کشور باشند.

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 4 =