پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۴۵:۳۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی مهمترین رویکرد ستاد خدمات سفر کاشان است

فرماندار ویژه کاشان گفت: امداد رسانی و ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی مهمترین رویکرد ستاد خدمات سفر کاشان است و دستگاه‌های اجرایی مربوط باید برنامه ریزی لازم در این خصوص را داشته باشند. محمدشریف زارعی روز چهارشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر کاشان افزود: باید برای مکان های پرتردد مثل فین یا خیابان […]

فرماندار ویژه کاشان گفت: امداد رسانی و ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی مهمترین رویکرد ستاد خدمات سفر کاشان است و دستگاه‌های اجرایی مربوط باید برنامه ریزی لازم در این خصوص را داشته باشند.

محمدشریف زارعی روز چهارشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر کاشان افزود: باید برای مکان های پرتردد مثل فین یا خیابان علوی اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی و شهرداری کاشان با همکاری مطلوب با یکدیگر، موضوع تامین پارکینگ ، کنترل ترافیک و وضعیت سرویس های بهداشتی سطح شهر را به خوبی مدیریت کنند.

وی اظهار کرد: امسال با توجه به اینکه آغاز ماه مبارک رمضان در روزهای ابتدایی سال آینده است ،پیش بینی می شود که سفرهای نوروزی چند روز زودتر آغاز شود و باید آمادگی لازم در این حوزه داشته باشیم.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: رعایت مسائل بهداشتی در سرویس های بهداشتی توسط شهرداری ها و دیگر دستگاه های مربوط برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی مدنظر باشد چون حفظ و ارتقاء سلامت و امنیت غذایی مسافران و میهمانان نوروزی از مهم ترین اهداف ماست.

زارعی گفت: بهتر است مخابرات زمینه ای را فراهم کند که به محض ورود مسافران به کاشان پیامک خوش آمد گویی ارسال شود و راهنمایی های لازم در اختیار مسافران قرار گیرد.

وی افزود: توجه به بحث فرهنگی و عفاف و حجاب در کاشان مهم است،گردشگر از مکان های مختلف وارد شهر می شوند و در اماکن گردشگری و تفریحی که متعلق به میراث فرهنگی و دیگر دستگاه ها می باشد باید نظارت کامل اماکن و نیروی انتظامی را داشته باشند.

وی اظهار کرد: در حوزه درمان امکان خدمات رسانی در نقاط مختلف شهر ایجاد شود تا مسافران فقط مجبور نباشند به بیمارستان های شهر مراجعه کنند.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: نباید جنس بی کیفیت و با تاریخ گذشته توسط بعضی دست فروشان به مسافران ارائه شود چون این کار جایگاه فرهنگی کاشان را در ذهن مسافر مخدوش می کند و باید دست فروشان سامان دهی شوند تا چنین مشکلاتی را در بحث سفر نداشته باشیم.

زارعی گفت: ملاحظات مربوط به ماه مبارک رمضان در اماکن مختلف گردشگر پذیر ملاحظه شود،امیدواریم با آمادگی کافی آماده استقبال از مسافران نوروزی کاشان باشیم.

 

 

مطالب مشابه

  فرماندار ویژه و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان با عنایت به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهرستان کاشان خاطر نشان کرد: کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در شهر کاشان باید در روزهای چهاردهم و پانزدهم آذرماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری با نظارت مستقیم آموزش و پرورش و مدیران مدارس برگزار گردد. […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

تکمیلی: دانشگاه‌های کاشان روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه تعطیل نخواهد بود فرماندار ویژه کاشان با اشاره به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهرستان، تاکید ‌کرد: غیرحضوری بودن فعالیت مراکز صرفا برای مدارس آموزش و پرورش شهر کاشان بوده و دانشگاه و مراکز عالی آموزشی در روزهای چهاردهم و پانزدهم آذرماه به صورت حضوری دایر خواهد بود. […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

  فرماندار ویژه کاشان در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهرستان کاشان گفت: با هماهنگی بعمل آمده با کمیته اضطرار استان چهاردهم و پانزدهم آذرماه تمام مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش در شهر کاشان به صورت غیرحضوری برگزار خواهند شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی گفت: باتوجه به وقوع پدیده وارونگی […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

  دومین جلسه کارگروه سوخت و فرآورده‌های نفتی شهرستان کاشان به ریاست هادی کاشانی نژاد مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل و حوادث فرمانداری ویژه کاشان و با حضور اعضای کارگروه در روز دوشنبه ۱۳ آذرماه، در فرمانداری برگزار شد.   هماهنگی و اتخاذ تدابیر لازم جهت پیشگیری از قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی از […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =