شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۱۲:۴۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

کلیه ادارات،دستگاه های اجرایی، بانک ها و مراکز آموزشی شهرستان کاشان چهارشنبه و پنجشنبه تعطیل شدند

با توجه به تصمیم کمیته مدیریت بحران استان، کلیه ادارات، دستگاه های اجرایی، بانک ها و مراکز آموزشی شهرستان کاشان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ دی ماه به منظور مدیریت مصرف انرژی تعطیل است.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی گفت: با توجه به تصمیم کمیته مدیریت بحران استان، کلیه ادارات، دستگاه های اجرایی، بانک ها و مراکز آموزشی شهرستان کاشان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ دی ماه به منظور مدیریت مصرف انرژی تعطیل است.

 

فرماندار ویژه شهرستان کاشان تصریح کرد: این اقدام با توجه به شرایط جوی و برودت شدید دما در سطح استان و شهرستان کاشان برای روزهای آینده اتخاذ شده است.

 

وی اضافه کرد: این تعطیلی صرفا برای دستگاه های اجرایی، بانک ها و مراکز آموزشی شهرستان بوده و مراکز امدادی، خدمات رسان، بیمارستان ها و مراکز درمانی شبانه روزی در این ایام ارائه خدمت خواهند نمود.

 

زارعی بیان کرد: امتحانات نهایی مدارس و آزمون های دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مطابق با برنامه از پیش تعیین شده برگزار خواهد شد.

 

فرماندار ویژه کاشان خاطر نشان کرد: تمامی ادارات، مراکز دولتی و آموزشی مکلف هستند به منظور صرفه جویی بهینه نسبت به خاموش نمودن سیستم های گرمایشی در این ایام اقدام نمایند.

 

 

 

مطالب مشابه

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ١۶، چگونگی فعالیت جبهه های سیاسی را در تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

  معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان گفت: با توجه به ایام برگزاری انتخابات و لزوم تدابیر ترافیکی و امنیتی روبروی فرمانداری ویژه کاشان، مسیر میدان شهید منتظری به سمت میدان ولی عصر (عج) از ساعت ۲۲:۰۰ پنجشنبه شب مسدود خواهدشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری با اعلام این خبر […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار ویژه و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در روز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری می‌باشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی اظهار داشت: با توجه به پیش بینی بارش رحمت الهی و سردی و برودت هوا همراه با یخ‌زدگی معابر […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات کاشان گفت: ۵۴ داوطلب پس از پایان مهلت برای انصراف (ساعت ۸:۰۰ صبح هشتم اسفند ۱۴۰۲) برای راه یافتن به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل با هم رقابت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی افزود: شب گذشته همکاران مشغول […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + پانزده =