چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۵:۵۴:۲۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

اولویت اصلی ما در کاشان، حل مشکل بیکاری قشر تحصیل کرده است

    جلسه کارگروه اشتغال شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور جواد مزروعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و اعضای کارگروه، یکشنبه ۱۸ دی ماه، برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی  با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بحث اشتغال و رفع مشکل […]

 

 

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور جواد مزروعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و اعضای کارگروه، یکشنبه ۱۸ دی ماه، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی  با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بحث اشتغال و رفع مشکل بیکاری بعنوان اصلی ترین معضل کشور اظهار داشت: اولویت اصلی ما در کاشان حل مشکل بیکاری قشر تحصیل کرده است، با این اوصاف میزان اشتغال توسط برخی از دستگاه های دولتی قابل قبول نیست.

وی افزود: اگر بخواهیم مشکلات مربوط به بیکاری را حل کنیم قطعا فاصله شهرستان تا مرز ۹۰ درصد ایجاد اشتغال مطلوب نبوده و در مقایسه با شهرهای مجاور و امکانات موجود کاشان توجیه پذیر نیست و تمامی دستگاه عضو کارگروه موظف به افزایش آمار خود ظرف یک ماه آینده هستند.

فرماندار کاشان با بیان اینکه می بایست جرائم مربوط به کارگیری اتباع بیشتر شود، چرا که ممکن است فرصت های شغلی جوانان ایرانی توسط آنان تصاحب شود، افزود: از اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی، انتظار بیشتری درخصوص جلوگیری از اشتغال اتباع وجود دارد و می بایست آمار به کارگیری اتباع به شکل روزانه رصد شود.

زارعی در ادامه با اشاره به لزوم اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی آسان در شهرستان افزود: نهادینه کردن فرهنگ توزیع اعتبارات و نظارت بر اعطای تسهیلات اعطایی در بحث اشتغال‌زایی هم باعث جلوگیری از موازی کاری در بحث اعطای این نوع تسهیلات می‌گردد و هم می تواند در افزایش آمار اشتغال دستگاه های متولی بسیار موثر باشد.

 

 

 

مطالب مشابه

  محمدشریف زارعی در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره گاز کاشان گفت: این شهرستان مختصات بزرگی داشته و صنعت این منطقه بزرگ با مشترکات زیاد است و کار مدیریت در این شهرستان به ویژه در حوزه گاز سخت و خدمت رسانی در این حوزه مهم است، مدیر این دستگاه باید از حداکثر ظرفیت مجموعه […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

   جلسه تکریم و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت گاز در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این نشست از تلاش ها و زحمات […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این جلسه فرآیند آموزش عوامل اجرایی شعب بویژه نمایندگان فرمانداران همچنین اتصال فیبرنوری بخشداری‌های مستقل به بحث و بررسی گذاشته شد. همچنین موارد اصلاحات جدیدی که در قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در فرایند تأیید شورای نگهبان است نیز مورد بررسی قرار […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد و شهید قدیرزاده، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و جمعی از مردم و مسئولین در بوستان شهید قدیرزاده واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + بیست =