چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
۰۳:۰۸:۴۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

پیش بینی آب و هوای هفته جاری منطقه کاشان

از اواخر روز سه شنبه تا اواسط روز پنجشنبه بارش باران و برف همراه با کاهش بیش از ۶درجه ای دما را در پیش داریم که این شرایط در مناطق دشتی بیشتر باران و در مناطق کوهستانی برف  انتظار میرود.

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ بر اساس پیش بینی هواشناسی شهرستان از امروز تا اواخر روز سه شنبه شرایط پایداری هوا که آسمان غالبا صاف پیش بینی می شود.

🔸از اواخر روز سه شنبه تا اواسط روز پنجشنبه بارش باران و برف همراه با کاهش بیش از ۶درجه ای دما را در پیش داریم که این شرایط در مناطق دشتی بیشتر باران و در مناطق کوهستانی برف  انتظار میرود.

🔸آمادگی و اقدام لازم جهت مواجه با شرایط آلودگی هوا در نیمه اول هفته و همچنین شرایط بارش برف و باران، مه آلودگی و اختلالات جاده ای و شرایط یخبندان و مصرف انرژی توصیه می گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

  با تلاش و پیگیری بخشدار مرکزی، مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان و مشارکت ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، آب و فاضلاب، مخابرات، گاز، برق، شورای اسلامی و دهیاری، بحران به وجود آمده به واسطه وقوع سیل در روستای دره برطرف گردید.   گفتنی است؛ طی بارش جمعه شب […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

محمدشریف زارعی گفت: زائران کاشانی با ۲۷ دستگاه اتوبوس که توسط فرمانداری و بخشداری ها و برخی شرکت های خصوصی تامین شده از نقاط مختلف شهرستان عازم بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می‌شوند.

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در دومین دوشنبه از خرداد ماه ۱۴۰۲، ۱۵ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی که با حضور کارشناسان فرمانداری تشکیل شد، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات معیشتی و […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =