پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۲۸:۵۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فوری/ تداوم آموزش غیرحضوری و دورکاری کارکنان گروه های حساس در بخش مرکزی کاشان

کلاس های درسی درتمامی مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه ها در بخش مرکزی کاشان در روز شنبه ۱۷ دی ماه به صورت غیرحضوری و فعالیت کارکنان گروه های حساس و پرخطر ادارات نیز به صورت دورکاری خواهد بود.

 

🔸️به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی با اشاره به تصمیم کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان گفت: کلاس های درسی درتمامی مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه ها در بخش مرکزی کاشان در روز شنبه ۱۷ دی ماه به صورت غیرحضوری و فعالیت کارکنان گروه های حساس و پرخطر ادارات نیز به صورت دورکاری خواهد بود.

🔸️فرماندار ویژه کاشان با اشاره به تداوم شرایط آلودگی هوا بیان داشت: کلاس های درسی در تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه ها و مدارس در بخش مرکزی کاشان در روز شنبه ۱۷ دی ماه غیرحضوری و فعالیت مهدهای کودک، پیش دبستانی و آموزش استثنایی در این بخش تعطیل خواهد بود.

🔹وی اضافه کرد: بر اساس تصمیم این کمیته، بخشی از کارکنان دستگاه های اجرایی که در گروه های حساس و پرخطر قرار دارند ازجمله افرادی که به بیماری های قلبی، عروقی، ریوی مزمن و بیماری های زمینه ای مبتلا هستند، بانوان باردار وکارکنان خانم دارای فرزند دبستانی و زیرشش سال، در روز شنبه ۱۷ دی ماه به صورت دورکاری فعالیت خواهد نمود.

🔹رئیس ستاد هماهنگی، پیشگیری و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان خاطر نشان کرد: از شهروندان درخواست می شود ضمن اجتناب از انجام فعالیت های ورزشی از تردد غیر ضرور در سطح شهر خودداری نموده و در صورت حضور حتما از ماسک استفاده نمایند.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 2 =