جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
۱۶:۳۲:۰۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

پُرشدن ۵۵ حلقه چاه غیرمجاز در کاشان

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان گفت: شهرستان کاشان دارای ۸۸۳ حلقه چاه مجاز آب می باشد طی سال های اخیر و سنوات گذشته تا به امروز ۳۹۲ حلقه چاه غیرمجاز پلمپ و پُر شده است.

 

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جواد مزروعی در حاشیه جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان کاشان گفت: طی ۹ ماه اخیر ۵۵ حلقه چاه غیرمجاز که موجب آسیب به سفره های آب زیرزمینی و آب شرب شهرستان می گردید پلمپ و پر گردید.

🔸وی اضافه کرد: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه، ۲۵ دستگاه کنتور حجمی هوشمند در سطح شهرستان نصب شده و به کنترل میزان مصرف آب کمک شایانی نموده است.

🔸معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان افزود: شهرستان کاشان دارای ۸۸۳ حلقه چاه مجاز آب می باشد طی سال های اخیر و سنوات گذشته تا به امروز ۳۹۲ حلقه چاه غیرمجاز پلمپ و پُر شده است.

🔸وی بیان داشت: پیشگیری از حفرچاه های غیر مجاز و برداشت بی‌‌رویه آن و همچنین حفظ منابع آبی شهرستان، همکاری و مشارکت مردم را می طلبد.

🔸مزروعی در ادامه بیان کرد: درطی سالیان اخیر تا به امروز ۳۴۵ کنتور هوشمند در سطح شهرستان نصب شده که برای جلوگیری از کاهش سطح آب های زیرزمینی و پیشگیری از پدیده فرونشست بسیار مهم می باشد.

🔸وی در خصوص نصب کنتورهای هوشمند، تصریح کرد: مدیریت امور منابع آب شهرستان ماموریت پیگیری و نصب کنتورهای حجمی هوشمند بر روی چاه های فاقد کنتور را بر عهده دارد که لازم است دستگاه های عضو شورای حفاظت از منابع آب، همکاری مطلوب در جهت تحقق این مهم را با این مجموعه بعمل آورند.

 

مطالب مشابه

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین بنایی، استاد حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با آیت اله اعتمادی رئیس حوزه علمیه، مدرس حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲    

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای بنی هاشمی استاد اخلاق، پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرماندار و مسئولین برخی دستگاه ها از پارکینگ های اطراف مجموعه جهانی باغ فین در مسکن مهر به منظور بررسی وضعیت ترافیکی مسیرهای گردشگری چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =