یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۶:۳۰:۰۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

پُرشدن ۵۵ حلقه چاه غیرمجاز در کاشان

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان گفت: شهرستان کاشان دارای ۸۸۳ حلقه چاه مجاز آب می باشد طی سال های اخیر و سنوات گذشته تا به امروز ۳۹۲ حلقه چاه غیرمجاز پلمپ و پُر شده است.

 

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جواد مزروعی در حاشیه جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان کاشان گفت: طی ۹ ماه اخیر ۵۵ حلقه چاه غیرمجاز که موجب آسیب به سفره های آب زیرزمینی و آب شرب شهرستان می گردید پلمپ و پر گردید.

🔸وی اضافه کرد: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه، ۲۵ دستگاه کنتور حجمی هوشمند در سطح شهرستان نصب شده و به کنترل میزان مصرف آب کمک شایانی نموده است.

🔸معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان افزود: شهرستان کاشان دارای ۸۸۳ حلقه چاه مجاز آب می باشد طی سال های اخیر و سنوات گذشته تا به امروز ۳۹۲ حلقه چاه غیرمجاز پلمپ و پُر شده است.

🔸وی بیان داشت: پیشگیری از حفرچاه های غیر مجاز و برداشت بی‌‌رویه آن و همچنین حفظ منابع آبی شهرستان، همکاری و مشارکت مردم را می طلبد.

🔸مزروعی در ادامه بیان کرد: درطی سالیان اخیر تا به امروز ۳۴۵ کنتور هوشمند در سطح شهرستان نصب شده که برای جلوگیری از کاهش سطح آب های زیرزمینی و پیشگیری از پدیده فرونشست بسیار مهم می باشد.

🔸وی در خصوص نصب کنتورهای هوشمند، تصریح کرد: مدیریت امور منابع آب شهرستان ماموریت پیگیری و نصب کنتورهای حجمی هوشمند بر روی چاه های فاقد کنتور را بر عهده دارد که لازم است دستگاه های عضو شورای حفاظت از منابع آب، همکاری مطلوب در جهت تحقق این مهم را با این مجموعه بعمل آورند.

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =