پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۳۰:۵۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

بافت فرسوده خدمت‌رسانی را با مشکل روبرو می‌کند

فرماندار ویژه کاشان گفت:بافت فرسوده خدمت‌رسانی به مردم به ویژه در زمان بروز حوادث غیرمترقبه را با مشکل جدی روبرو می‌کند و لازم است مالکان با همکاری دولت نسبت به نوسازی این بافت ها اقدام کنند. به گزارش ایرنا، محمد شریف زارعی روز یکشنبه در نشست ستاد بازآفرینی شهری کاشان افزود:اگر بهسازی در بافت فرسوده […]

فرماندار ویژه کاشان گفت:بافت فرسوده خدمت‌رسانی به مردم به ویژه در زمان بروز حوادث غیرمترقبه را با مشکل جدی روبرو می‌کند و لازم است مالکان با همکاری دولت نسبت به نوسازی این بافت ها اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، محمد شریف زارعی روز یکشنبه در نشست ستاد بازآفرینی شهری کاشان افزود:اگر بهسازی در بافت فرسوده نباشد امکان خدمت رسانی به موقع در آن با مشکل مواجه می شود،حضور و همکاری مردم با دولت برای بهسازی بافت فرسوده ضروری است و سازه های عمومی که مورد بازدید مردم است باید توسط دستگاه های اجرایی مربوط و همکاری مردم بهسازی و نوسازی شود تا به هدف بازآفرینی شهری برسیم.

وی اظهار کرد:کاشان از شهرهای دارای بافت فرسوده است و باید در خصوص زلزله آمادگی داشته باشیم،باید در بافت های فرسوده که دارای مشکل اساسی بوده و ارزش تاریخی هم ندارند تدبیر کرده و بافت های فرسوده دارای ارزش تاریخی را با بهسازی و مقاوم سازی ترمیم کنیم.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد:در کشور ۲ میلیون و۷۰۰ هزار ساختمان فرسوده داریم که ۱۰ میلیون نفر از مردم در این خانه ها زندگی می کنند و انجام اقدامات بازآفرینی شهری از اولویت های امروز کشور است.

زارعی گفت:زلزله بم در سال ۱۳۸۲ با ۶ ریشتر صد درصد تخریب داشت و بیش از یک سوم مردم بم در آن زمان جان خود را از دست دادند و بخش بزرگی از این تلفات مربوط به سازه های سست و فرسوده است.

گفتنی است؛ نشست ستاد بازآفرینی شهری شهرستان با موضوع آموزه‌های زلزله بم با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان، دکتر اسکندری نماینده شرکت بازآفرینی شهری ایران، دکتر همتی سفیر شهر بم، اکبری معاون فرماندار، دکتر بخشنده شهردار شهر کاشان و شهرداران شهرستان و تنی چند از مدیران دستگاه های اجرایی در فرهنگسرای مهر در روز یکشنبه ۴ دی ماه برگزار شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =