پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
۰۵:۰۴:۱۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

کاشان از سرآمدان کشور در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری است

فرماندار ویژه کاشان خاطر نشان کرد: نمایشگاه بین المللی، امکان مناسبی برای پر کردن بسیاری از خلاء ها در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی است و این امکان را فراهم می‌کند که فرصت های سرمایه‌گذاری در سطح شهر و روستا به نحو مطلوب معرفی گردد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمد شریف زارعی در نشست برنامه ریزی و هماهنگی حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، گفت: گردشگری کاشان علی رغم اینکه حرف های بسیاری برای گفتن دارد اما اقدامی در خور شان و جایگاه شهرستان صورت نگرفته و ظرفیت های بسیاری تاکنون مغفول مانده است.

وی اضافه کرد: کاشان به تنهایی اندازه چندین استان در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری ظرفیت داشته و از سرآمدان کشور در این حوزه است.

فرماندار ویژه کاشان خاطر نشان کرد: نمایشگاه بین المللی، امکان مناسبی برای پر کردن بسیاری از خلاء ها در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی است و این امکان را فراهم می‌کند که فرصت های سرمایه‌گذاری در سطح شهر و روستا به نحو مطلوب معرفی گردد.

گفتنی است؛ در این جلسه کیفیت و کمیت شرکت در نمایشگاه بین المللی تهران و توجه به استقرار غرفه ها، اهمیت مشارکت کلیه شهرداری ها و بخش خصوصی و اصالت محتوا مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

در ادامه مقرر شد برای ارتقا سطح هماهنگی های بین بخشی و بهره مندی از ظرفیت های حداکثری، ستاد اجرایی نمایشگاه در کاشان تشکیل گردد.

نشست برنامه ریزی و هماهنگی حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران به ریاست دکتر محمدشریف زارعی فرماندار و با حضور معاونین فرماندار، شهردار، بخشدار مرکزی، روسای ادارات میراث فرهنگی، صمت و اتاق بازرگانی در روز شنبه ۳ دی ماه در دفتر فرماندار برگزار شد.

 

مطالب مشابه

  فرماندار ویژه و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان با عنایت به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهرستان کاشان خاطر نشان کرد: کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در شهر کاشان باید در روزهای چهاردهم و پانزدهم آذرماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری با نظارت مستقیم آموزش و پرورش و مدیران مدارس برگزار گردد. […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

تکمیلی: دانشگاه‌های کاشان روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه تعطیل نخواهد بود فرماندار ویژه کاشان با اشاره به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهرستان، تاکید ‌کرد: غیرحضوری بودن فعالیت مراکز صرفا برای مدارس آموزش و پرورش شهر کاشان بوده و دانشگاه و مراکز عالی آموزشی در روزهای چهاردهم و پانزدهم آذرماه به صورت حضوری دایر خواهد بود. […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

  فرماندار ویژه کاشان در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهرستان کاشان گفت: با هماهنگی بعمل آمده با کمیته اضطرار استان چهاردهم و پانزدهم آذرماه تمام مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش در شهر کاشان به صورت غیرحضوری برگزار خواهند شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی گفت: باتوجه به وقوع پدیده وارونگی […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

  دومین جلسه کارگروه سوخت و فرآورده‌های نفتی شهرستان کاشان به ریاست هادی کاشانی نژاد مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل و حوادث فرمانداری ویژه کاشان و با حضور اعضای کارگروه در روز دوشنبه ۱۳ آذرماه، در فرمانداری برگزار شد.   هماهنگی و اتخاذ تدابیر لازم جهت پیشگیری از قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی از […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =