چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
۰۳:۱۹:۰۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

شرکت‌های دانش‌بنیان می توانند برای فارغ التحصیلان دانشگاهی شغل ایجاد کنند

فرماندار ویژه کاشان گفت:شرکت های دانش بنیان برای دولت و مملکت بار نیستند بلکه می‌توانند بار اشتغال را در کشور به دوش بکشند و برای فارغ التحصیلان دانشگاهی و نخبگان علمی شغل ایجاد کنند.   به گزارش ایرنا، محمد شریف زارعی روز سه شنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کاشان افزود: شرکت […]

فرماندار ویژه کاشان گفت:شرکت های دانش بنیان برای دولت و مملکت بار نیستند بلکه می‌توانند بار اشتغال را در کشور به دوش بکشند و برای فارغ التحصیلان دانشگاهی و نخبگان علمی شغل ایجاد کنند.

 

به گزارش ایرنا، محمد شریف زارعی روز سه شنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کاشان افزود: شرکت های دانش بنیان خوبی در کاشان داریم که اگر فعال شوند برای حداقل ۵۰۰ فارغ التحصیل دانشگاهی در مقاطع تحصیلی کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری شغل ایجاد می کنند.

 

وی اظهار کرد: شرکت های دانش بنیان در یک قطعه زمین کوچک هم فعال می شوند و معضل بیکاری بسیاری از دانش آموختگان دانشگاهی با فعالیت این شرکتها رفع می شود.

 

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: در بعضی بخش های صنعتی فردی صدها هکتار زمین گرفته و تنها یک سوله احداث کرده،اما هیچ اقدامی جهت فعالیت واحد صنعتی خود انجام نمی دهد و گرفتن زمین از این افراد هم کار بسیار مشکلی است.

 

زارعی گفت: کاشان از صنایع کارگری اشباع شده ، بحث اتباع بیگانه در این شهرستان هم ظرفیت و هم تهدید است، اگربخواهیم بحث کارگری خود را رفع کنیم باید با مدیریت صحیح و بررسی همه جهات،در صنایع موجود که نیازمند کارگر است تا حدودی از ظرفیت اتباع خارجی در حوزه کارگری استفاده شود.

 

 

مطالب مشابه

  با تلاش و پیگیری بخشدار مرکزی، مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان و مشارکت ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، آب و فاضلاب، مخابرات، گاز، برق، شورای اسلامی و دهیاری، بحران به وجود آمده به واسطه وقوع سیل در روستای دره برطرف گردید.   گفتنی است؛ طی بارش جمعه شب […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

محمدشریف زارعی گفت: زائران کاشانی با ۲۷ دستگاه اتوبوس که توسط فرمانداری و بخشداری ها و برخی شرکت های خصوصی تامین شده از نقاط مختلف شهرستان عازم بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می‌شوند.

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در دومین دوشنبه از خرداد ماه ۱۴۰۲، ۱۵ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی که با حضور کارشناسان فرمانداری تشکیل شد، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات معیشتی و […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار ویژه و رئیس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان تصریح کرد: ضروری است برنامه ریزی لازم برای کاهش ۳۰ درصدی مصرف انرژی و صرفه جویی در مصرف برق و آب شهرستان در دستور کار جدی دستگاه های اجرایی و همچنین شهروندان قرار گیرد.

۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 4 =