شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۵۱:۳۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

کاشان میزبان نخستین دوره مسابقات سراسری جام پرچم در استان اصفهان

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ نشست هماهنگی و برنامه ریزی میزبانی نخستین دوره مسابقات سراسری جام پرچم آقایان استان اصفهان در کاشان با حضور دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، مهدی اسدی رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان، سلامیان زاده رئیس اداره ورزش و […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ نشست هماهنگی و برنامه ریزی میزبانی نخستین دوره مسابقات سراسری جام پرچم آقایان استان اصفهان در کاشان با حضور دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، مهدی اسدی رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان، سلامیان زاده رئیس اداره ورزش و جوانان و افراشی رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان کاشان در دفتر فرماندار برگزار شد.

 

محمد شریف زارعی در این جلسه بیان داشت: توجه به ورزش روستایی باعث ماندگاری افراد در روستا می شود که برگزاری جام پرچم در کاشان گامی در جهت ترویج فرهنگ ورزش و تحقق این امر است.

 

وی در خصوص مسابقات سراسری جام پرچم گفت: در این جام، کاشان با حضور ۳۲۳ تیم که ۱۹۹ تیم از آقایان و ۱۲۴ تیم از بانوان و جمعا حدود ۴ هزار ورزشکار از روستاهای شهرستان شرکت نمودند که کاشان در استان رتبه نخست ثبت نام و حضور در مسابقات را کسب نمود.

 

فرماندارویژه شهرستان کاشان در ادامه تصریح کرد: با توجه به پتانسیل های شهرستان و تعداد تیم های حاضر در این جام، میزبانی جام پرچم استان اصفهان به کاشان اختصاص یافت که کارگروه ویژه میزبانی جام در فرمانداری تشکیل و تمامی مباحث در این کارگروه مورد بررسی قرار می گیرد.

 

زارعی در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از اهداف مهم برگزاری جام پرچم شناسایی استعدادهای درخشان در عرصه ورزش در تمام نقاط کشور است که افراد به واسطه این جام به تیم های ورزشی معرفی شوند تا بتوانند آینده روشنی را برای ورزش کشور رقم بزنند.

 

فرماندار ویژه کاشان در خصوص میزبانی جام پرچم در شهرستان یادآور شد: میزبانی اولین دوره از مسابقات سراسری جام پرچم در استان اصفهان با حضور ۲۸ شهرستان و در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ دی ماه ۱۴۰۱ ویژه آقایان در کاشان برگزار و مسابقات در سطح ملی نیز در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =