جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۸:۵۲:۳۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

تحقق قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، نیازمند هم افزایی وحرکت جهادی است

مهدی زاهدی افزود: حسب منویات و اوامر رهبر معظم انقلاب، نیاز است کلیه مردم به ویژه زوج های جوان ،وجوانان در آستانه ازدواج احساس کنند رویکرد حاکمیت و کلیه دستگاه های شهرستان، تعامل و تسهیل در امور مربوط به تشکیل و تحکیم بنیاد خانواده و فرزندآوری است که این مسئله فقط با دلسوزی و هم افزایی تحقق خواهد یافت.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دومین جلسه قرارگاه جمعیت با موضوع ارائه گزارش و بررسی اقدامات انجام شده دستگاه های اجرایی برای تسهیل در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ریاست مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در فرمانداری برگزار شد.

مهدی زاهدی در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع جوانی جمعیت درکاشان ، توجه و اهتمام در عملیاتی کردن این قانون اشاره و خاطر نشان کرد: تحقق این قانون نیازمند هم افزایی، همکاری و حرکت جهادی و پیگیری مستمر دستگاه های ذیربط است، البته تشکیل و تحکیم خانواده و فرزندآوری امری الهی است که نیاز به تقویت بنیه های اعتقادی، فرهنگی و اجتماعی وحمایت اقتصادی نیز دارد که تبیین این امر به عهده همه بویژه بزرگان و اساتید جامعه می باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در ادامه این جلسه بر لزوم تشکیل کمیته ای متشکل از رابطین ادارات برای پیگیری مستمر در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تاکید نمود.

وی افزود: حسب منویات و اوامر رهبر معظم انقلاب، نیاز است کلیه مردم به ویژه زوج های جوان ،وجوانان در آستانه ازدواج احساس کنند رویکرد حاکمیت و کلیه دستگاه های شهرستان، تعامل و تسهیل در امور مربوط به تشکیل و تحکیم بنیاد خانواده و فرزندآوری است که این مسئله فقط با دلسوزی و هم افزایی تحقق خواهد یافت.

زاهدی اضافه کرد: ضرورت دارد برای آگاهی مردم از خدمات دولت سیزدهم کلیه دست اندرکاران به نحو مقتضی عملکرد خود را در این زمینه به اطلاع و اطلاع مردم برسانند و در این برهه حساس که دشمن به دنبال القاء ناکارآمدی و هجمه های رسانه ای برای وارونه جلوه دادن خدمات دست اندرکاران است واجب است به نحو شایسته و با تولید محتوای جذاب، خدمات ارائه شده به سمع و نظر مردم رسانده شود هر چند خدماتی در حد توان دستگاه ها انجام شده اما همچنان توقعات بالاست و بایدباایثاروتفکرانقلابی و فعالیت جهادی این راه طولانی را طی نماییم.

معاون فرماندار کاشان در پایان تاکید کرد: نیاز است مسئولین فرادستی برای تحقق کامل قانون جوانی جمعیت فرایند ها، بودجه و اعتبارات لازم را نیز در قانون بودجه سال آینده کشور لحاظ نمایند.

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =