پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۱۴:۳۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

رسیدگی به مناطق کم برخوردار، معیار سنجش مدیران و شهرداران در کاشان

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جمع نمازگزاران مسجد علی بن ابی طالب (ع) در محدوده بلوار قطب راوندی گفت: وجود کانون های فرهنگی مساجد و پایگاه های بسیج در هر منطقه یک نعمت برای مردم است. وی اضافه کرد: به واسطه وجود کانون ها و پایگاه […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جمع نمازگزاران مسجد علی بن ابی طالب (ع) در محدوده بلوار قطب راوندی گفت: وجود کانون های فرهنگی مساجد و پایگاه های بسیج در هر منطقه یک نعمت برای مردم است.

وی اضافه کرد: به واسطه وجود کانون ها و پایگاه های بسیج و برپایی اردوهای جهادی کمک های بسیاری به مناطق و محلات محروم رسانده می‌شود که مردم تغییرات و پیشرفت محله خود را با فعال شدن این مراکز احساس می کنند.

فرماندار ویژه شهرستان کاشان در ادامه بیان داشت: نگاه شهرداری و روسای ادارات به تمام نقاط شهر به صورت یکسان و با رعایت عدالت اجتماعی صورت بگیرد و در واقع باید به صورت خودکار خدمات به مردم ارائه شود.

زارعی، داشتن یک نگاه خاص به یک منطقه و محله توسط یک مسئول را نگاهی اشتباه خواند و تاکید کرد: شهرداری در قبال دریافت عوارض از شهروندان موظف به خدمات رسانی به تمام مردم در محدوده های شهری است که توجه به نقاط کم برخوردار باید جزو اولویت های شهرداری و مسئولین کاشان باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: مهمترین برنامه دولت سیزدهم، توجه به نقاط محروم و قشر مستضعف جامعه است و مدیران باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند چراکه معیار سنجش مدیران و شهرداران رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته و کم برخودار است.

گفتنی است فرماندار ویژه کاشان به همراه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی، معاون هماهنگی امور عمرانی و معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان در یکشنبه شب، ششم آذرماه با حضور در مسجد علی بن ابی طالب(ع) به استماع سخنان و مشکلات شهروندان پرداختند که در ابتدا مسائل این منطقه از سوی نمایندگان مردم مطرح گردید.

از جمله موارد و مشکلات شهروندان این منطقه را می توان به مواردی همچون نظافت شهری، بهسازی معابر شهری، مشکلات ترافیکی و تصادفات، جابجایی و روشنایی تیرهای برق، ایمن سازی دیواره رودخانه، نبود فرهنگسرا، پارک برای تفریح مردم و کودکان، مهد کودک، کتابخانه و … در این محدوده اشاره نمود که مقرر شد موارد از طریق دستگاه های اجرایی و با نظارت فرمانداری پیگیری شود.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =