یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
۱۹:۰۹:۳۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

تأکید استاندار اصفهان بر ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی در شهرستان کاشان

در نشست استاندار اصفهان با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور مطرح شد؛ تأکید استاندار اصفهان بر ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی در شهرستان کاشان با حضور استاندار اصفهان و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور، تفاهم نامه بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی جهت جایگزینی با بیمارستان شریعتی اصفهان به امضا رسید. به گزارش اداره کل روابط عمومی و […]

در نشست استاندار اصفهان با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور مطرح شد؛

تأکید استاندار اصفهان بر ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی در شهرستان کاشان

با حضور استاندار اصفهان و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور، تفاهم نامه بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی جهت جایگزینی با بیمارستان شریعتی اصفهان به امضا رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، صبح امروز سوم آذرماه، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در دیدار با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور، بیان کرد: با ورود و رویکرد مجاهدانه مدیرعامل جدید این سازمان، نقاط امید فراوانی در این مجموعه روشن شده و فعالیت های خوبی در حال انجام است و به طور کلی می توان گفت این سازمان از مجموعه های موفق و پرتلاش دولت سیزدهم قلمداد می شود.

وی ادامه داد: لیکن حسب وجود نارسایی هایی که اغلب از گذشته وجود دارد، در چنین جلساتی بایستی مواردی که باعث نارضایتی بیمه شدگان شده را بحث و بررسی قرار دهیم تا بتوانیم خدمت رسانی مناسب تری به مردم داشته باشیم.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه سازمان تأمین اجتماعی یکی از بخش های اصلی حوزه درمان کشور است، عنوان کرد: استان اصفهان یکی از استان هایی است که به دلیل نسبت بالای بیمه شدگانی که دارد (رتبه نخست نسبت بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی به جمعیت در کشور متعلق به استان اصفهان است) اما به میزانی که این نسبت می طلبد سرمایه گذاری و پشتیبانی در استان اتفاق نمی افتد.

دکتر مرتضوی افزود: در جلسات مختلف و مراجعاتی که به استانداری اصفهان می شود بیمه شدگان از نوع خدمات و نبود برخی امکانات در شهرستان هایی که جمعیت قابل توجهی از بیمه شدگان تأمین اجتماعی در آنها حضور دارند گلایه مند هستند که این انتقادات به حق است و نگاه ویژه تری را به استان می طلبد.

وی خاطرنشان کرد: نسبت پزشکان، متخصصان، دندانپزشکان و کادر درمان تأمین اجتماعی به دلیل نبود در شرایط ایده آل مطلوب ارزیابی نمی شود و مردم را با چالش هایی مواجه کرده است.

استاندار اصفهان با اشاره به تلاش های انجام شده در حوزه تأمین اجتماعی اظهار کرد: علی رغم تلاش های انجام شده به دلیل رعایت نشدن برخی حداقل ها، شاهد نارضایتی مردم و بیمه شدگان هستیم که لازم است در این بخش نیز بازنگری شود تا افزایش رضایت بیمه شدگان را به همراه داشته باشیم.

دکتر مرتضوی با اشاره به زمین ماندن پروژه ساخت بیمارستان جدید تأمین اجتماعی در اصفهان، گفت: براساس توافقات گذشته مقرر شده بود بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی بعنوان مکمل و جایگزین بیمارستان شریعتی اصفهان ساخته شود اما علی رغم گذشت زمان طولانی این مطالبه به حق مردم اصفهان بر زمین مانده و عملیات کلنگ زنی این پروژه مدت هاست به تعویق افتاده است.

استاندار اصفهان افزود: برای تعاملات بیشتر استانداری و شهرداری اصفهان متحد و پشتیبان یکدیگر هستند و شهردار اصفهان با تمام قوا پای این کار است تا به یکی از نیازهای مردم پاسخ مطلوب دهیم.

دکتر مرتضوی ادامه داد: در بعضی از شهرستان ها مانند کاشان از گذشته یک بیمارستان تامین اجتماعی موجود است که در دوره ای در دهه شصت تحویل دانشگاه علوم پزشکی شده و از ید مجموعه تأمین اجتماعی خارج شده است. علی رغم اینکه جمعیت کارگری در این شهرستان قابل توجه است درخواست می کنیم با ایجاد یک بیمارستان در آن منطقه به نیاز مردم این شهرستان و شهرستان آران و بیدگل نیز پاسخ داده شود.

گفتنی است: در پایان این نشست تفاهم نامه ساخت بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی جدید اصفهان به امضا رسید.

 

 

مطالب مشابه

اطلاعیه مهلت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت و بانک ملی ایران   ۱- اطلاعیه مهلت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت در سال ۱۴۰۱ و شروع زمان ثبت‌نام از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۵، به اطلاع متقاضیانی که در مهلت تعیین شده (از تاریخ […]

۵ فروردین ۱۴۰۲

اعلام ساعت کار ادارات استان اصفهان در ماه مبارک رمضان 🔸️در اطلاعیه‌ای از سوی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، ساعت آغاز به کار ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان در ماه مبارک رمضان اعلام شد. متن اطلاعیه به این شرح است: بسمه تعالی 🔹️ضمن تبریک و تهنیت به مناسب ایام نوروز […]

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری  بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از ستاد اسکان فرهنگیان پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲      

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری    نشست هم اندیشی مباحث گردشگری با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، مدیرکل بازرسی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس اداره میراث فرهنگی و دیگر مسئولین در مجموعه جهانی باغ فین   پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲    

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 2 =