جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
۲۳:۰۸:۴۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار کاشان: رسانه‌ها باید به توسعه شهرستان کمک کنند

  کاشان – ایرنا – فرماندار ویژه کاشان گفت:رسانه‌ها با بهره‌گیری از توانمندی‌های حرفه‌ای و تخصصی خود می‌توانند ظرفیت‌های اقتصادی، فرهنگی و گردشگری شهرستان را به درستی معرفی کرده و در توسعه منطقه اثرگذار باشند. محمدشریف زارعی روز دوشنبه در نشست تودیع و معارفه روسای سابق و جدید دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی کاشان افزود:این شهرستان […]

 

کاشان – ایرنا – فرماندار ویژه کاشان گفت:رسانه‌ها با بهره‌گیری از توانمندی‌های حرفه‌ای و تخصصی خود می‌توانند ظرفیت‌های اقتصادی، فرهنگی و گردشگری شهرستان را به درستی معرفی کرده و در توسعه منطقه اثرگذار باشند.

محمدشریف زارعی روز دوشنبه در نشست تودیع و معارفه روسای سابق و جدید دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی کاشان افزود:این شهرستان در تمامی حوزه‌های تاریخ، تمدن، فرهنگ، صنعت، اقتصاد، موقعیت جغرافیایی در مرکز ایران هر ساعت و لحظه ظرفیت انتشار خبرهای ملی و جهانی دارد.

وی اظهار کرد: رسانه، محور توسعه است و وقتی به شکل مطلوب در یک منطقه ایفای نقش کند، می تواند با معرفی ظرفیت های گردشگری، تجاری و اقتصادی به ایجاد اشتغال پایدار و آبادانی آن منطقه کمک کند.

زارعی تصریح کرد: با توجه به جایگاه رسانه و نقش حساس، مهم و تاثیرگذار آن در مسایل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می توان از آن به عنوان مهمترین ابزار تاثیر گذار در جامعه نام برد.

فرماندار ویژه کاشان در ادامه بیان کرد: بیان دستاوردهای دولت موجب تقویت اعتماد مردم به نظام و ناامیدی دشمن شده و انتظار می رود رسانه ها، به ویژه رسانه های رسمی مثل خبرگزاری جمهوری اسلامی،دستاوردهای دولت را به درستی معرفی کرده و اگر جایی ایرادی هست با نقد سازنده و ارائه تحلیل راهکار در رفع مشکلات مسوولان را یاری کنند.

مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز اصفهان هم در سخنانی گفت: ایرنا در راستای سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی‌دارد و ایجاد روحیه و نشاط در جامعه از اهداف اصلی این رسانه است.

مسعود شعربافچی زاده با اشاره به سرمایه‌گذاری صورت گرفته در خبرگزاری جمهوری اسلامی و تعامل مطلوب مسوولان دستگاههای اجرایی و به ویژه فرمانداران ابراز امیدواری کرد با تولید اخبار پرمحتوا و ییان منصفانه مشکلات در کنار دست آوردها و پیشرفت ها در مسیر پیشبرد اهداف نظام اسلامی گام برداریم.

در پایان این نشست امیرشاهین نایبی‌فر به عنوان سرپرست جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر کاشان معرفی و از خدمات کاظم قانع رییس سابق قدردانی شد.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات شهرستان کاشان گفت: چهار نفر از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل از حضور در رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان کاشان؛ دکتر محمد‌شریف زارعی افزود: با انصراف این ۴ نفر شمار نامزدهای دوازدهمین دوره […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

  این جلسه به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور معاونین فرماندار، بخشداران و مسئولین کمیته‌های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. ارائه گزارش اقدامات مسئولین کمیته ها، بررسی آخرین وضعیت شعب اخذ رای و … از جمله موارد در دستور کار این جلسه بود.   پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲   […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان کاشان گفت: ۲۴۳ بازرس عمدتا توانمند و مجرب بر تبلبغات نامزدها و روند اجرای انتخابات ۱۱ اسفند در این شهرستان نظارت می‌کنند. به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان کاشان؛ هادی اکبری افزود: علاوه بر این بازرسان، ۱۷ سربازرس، سه بازرس ویژه از استان اصفهان و یک نفر از وزارت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

  بیستمین نشست کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمدرضا قاسمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان و با حضور اعضا در فرمانداری تشکیل شد. گزارش بازرسی‌ها و نظارت بر واحدهای نانوایی، بررسی کیفیت و کمیت آرد و نان، ترمیم سهمیه نانوایی‌ها، بررسی و اختصاص سهمیه آرد نانوایی‌های محور گردشگری […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 6 =