جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
۱۶:۴۱:۵۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار کاشان: رسانه‌ها باید به توسعه شهرستان کمک کنند

  کاشان – ایرنا – فرماندار ویژه کاشان گفت:رسانه‌ها با بهره‌گیری از توانمندی‌های حرفه‌ای و تخصصی خود می‌توانند ظرفیت‌های اقتصادی، فرهنگی و گردشگری شهرستان را به درستی معرفی کرده و در توسعه منطقه اثرگذار باشند. محمدشریف زارعی روز دوشنبه در نشست تودیع و معارفه روسای سابق و جدید دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی کاشان افزود:این شهرستان […]

 

کاشان – ایرنا – فرماندار ویژه کاشان گفت:رسانه‌ها با بهره‌گیری از توانمندی‌های حرفه‌ای و تخصصی خود می‌توانند ظرفیت‌های اقتصادی، فرهنگی و گردشگری شهرستان را به درستی معرفی کرده و در توسعه منطقه اثرگذار باشند.

محمدشریف زارعی روز دوشنبه در نشست تودیع و معارفه روسای سابق و جدید دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی کاشان افزود:این شهرستان در تمامی حوزه‌های تاریخ، تمدن، فرهنگ، صنعت، اقتصاد، موقعیت جغرافیایی در مرکز ایران هر ساعت و لحظه ظرفیت انتشار خبرهای ملی و جهانی دارد.

وی اظهار کرد: رسانه، محور توسعه است و وقتی به شکل مطلوب در یک منطقه ایفای نقش کند، می تواند با معرفی ظرفیت های گردشگری، تجاری و اقتصادی به ایجاد اشتغال پایدار و آبادانی آن منطقه کمک کند.

زارعی تصریح کرد: با توجه به جایگاه رسانه و نقش حساس، مهم و تاثیرگذار آن در مسایل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می توان از آن به عنوان مهمترین ابزار تاثیر گذار در جامعه نام برد.

فرماندار ویژه کاشان در ادامه بیان کرد: بیان دستاوردهای دولت موجب تقویت اعتماد مردم به نظام و ناامیدی دشمن شده و انتظار می رود رسانه ها، به ویژه رسانه های رسمی مثل خبرگزاری جمهوری اسلامی،دستاوردهای دولت را به درستی معرفی کرده و اگر جایی ایرادی هست با نقد سازنده و ارائه تحلیل راهکار در رفع مشکلات مسوولان را یاری کنند.

مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز اصفهان هم در سخنانی گفت: ایرنا در راستای سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی‌دارد و ایجاد روحیه و نشاط در جامعه از اهداف اصلی این رسانه است.

مسعود شعربافچی زاده با اشاره به سرمایه‌گذاری صورت گرفته در خبرگزاری جمهوری اسلامی و تعامل مطلوب مسوولان دستگاههای اجرایی و به ویژه فرمانداران ابراز امیدواری کرد با تولید اخبار پرمحتوا و ییان منصفانه مشکلات در کنار دست آوردها و پیشرفت ها در مسیر پیشبرد اهداف نظام اسلامی گام برداریم.

در پایان این نشست امیرشاهین نایبی‌فر به عنوان سرپرست جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر کاشان معرفی و از خدمات کاظم قانع رییس سابق قدردانی شد.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین بنایی، استاد حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با آیت اله اعتمادی رئیس حوزه علمیه، مدرس حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲    

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای بنی هاشمی استاد اخلاق، پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرماندار و مسئولین برخی دستگاه ها از پارکینگ های اطراف مجموعه جهانی باغ فین در مسکن مهر به منظور بررسی وضعیت ترافیکی مسیرهای گردشگری چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 6 =