جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۸:۲۷:۰۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

رونق گردشگری باید محور تصمیم گیری ها باشد

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در دیدار شبانه مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، گفت: رونق گردشگری باید محور تصمیم گیری ها باشد چرا که آینده شهر کاشان را این صنعت رقم می زند.   وی اضافه کرد: تلاش مجموعه شهرستان، حمایت از سرمایه […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در دیدار شبانه مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، گفت: رونق گردشگری باید محور تصمیم گیری ها باشد چرا که آینده شهر کاشان را این صنعت رقم می زند.

 

وی اضافه کرد: تلاش مجموعه شهرستان، حمایت از سرمایه گذاری در بخش توسعه گردشگری است باید همه کمک کنند موانع موجود بر سر راه این صنعت برداشته و رونق بگیرد.

 

فرماندار ویژه شهرستان کاشان با اشاره به ضرورت تعامل میان دستگاه های اجرایی بیان داشت: تعامل مطلوب میان میراث فرهنگی و شهرداری باید به بهترین نحو صورت بگیرد و نتیجه این تعامل و همگرایی موجبات حفظ بافت تاریخی شهرکاشان را در پی خواهد داشت.

 

زارعی در ادامه خاطرنشان کرد: در ایام شیوع کرونا و حتی پساکرونا، صنعت گردشگری شهرستان با آسیب بسیاری مواجه شد که لازم است حمایت های لازم از فعالان این عرصه صورت بگیرد تا زیر ساخت های گردشگری دچار تهدید نشوند.

 

مشاور وزیر و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان نیز در این دیدار بیان داشت: کاشان از هر نگاهی که دیده می شود باید گردشگری بر آن قالب باشد و در تصمیمات مورد توجه قرار گیرد.

 

علیرضا ایزدی در ادامه تصریح کرد: عوارض های شهرداری در بخش تاسیسات گردشگری مورد بررسی و با نگاه حمایت از بخش گردشگری مصوب گردد.

 

گفتنی است در این دیدار بر ایجاد یک طرح جامع برای حفظ بافت تاریخی ارزشمند شهر کاشان تاکید شد.

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =