پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۰۷:۰۷
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار ویژه کاشان در آخرین دوشنبه مهرماه

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از مهرماه ۱۴۰۱، تعداد ۲۸ نفر از شهروندان شریف کاشانی با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدارها مردم مباحث و مشکلات خود را در زمینه های اشتغال، مباحث کارخانه سرب، مشکلات زمین، […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از مهرماه ۱۴۰۱، تعداد ۲۸ نفر از شهروندان شریف کاشانی با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدارها مردم مباحث و مشکلات خود را در زمینه های اشتغال، مباحث کارخانه سرب، مشکلات زمین، اورژانس، تسهیلات بانکی، مباحث روستایی، قنات های آب روستایی و … مطرح نمودند که فرماندار کاشان دستورات لازم در خصوص رسیدگی به مباحث را صادر نمود.

گفتنی است برنامه ملاقات چهره به چهره مردم با فرماندار، در روزهای دوشنبه هر هفته برقرار بوده و شهروندان برای تعیین زمان ملاقات خود باید در ساعات اداری به دفتر بازرسی فرمانداری مراجعه نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =