پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
۰۲:۲۹:۱۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

تمهیدات لازم برای اجرای گام دوم ساماندهی آرد و نان

      به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان با بیان اینکه ضروری است پیش از اجرای گام دوم طرح ساماندهی آرد در استان و شهرستان کاشان مشکلات گام نخست مرتفع شود، گفت: برخی از مناطق گردش پذیر و یا روستایی […]

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان با بیان اینکه ضروری است پیش از اجرای گام دوم طرح ساماندهی آرد در استان و شهرستان کاشان مشکلات گام نخست مرتفع شود، گفت: برخی از مناطق گردش پذیر و یا روستایی دغدغه هایی در خصوص میزان آرد تخصیصی دارند و می بایست تا زمان اجرای گام دوم به شکل موقت و مقطعی حل شود.

 

وی افزود: روستاهایی مهمان پذیر مانند جوینان که در اواخر هفته با افزایش جمعیت زیادی مواجه می شوند در مورد میزان آرد درخواست هایی دارند چراکه مصرف نان در این روستا با ورود مسافران بیشتر می شود.

 

فرماندار ویژه کاشان تاکید کرد: ایامی مانند مراسم قالیشویان مشهداردهال و یا ایام گلابگیری که جمعیت زیادی وارد شهرستان می شوند برای جلوگیری از کمبود نان و نارضایتی مردم باید تهمیداتی در این خصوص اندیشیده شود.

 

معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان نیز با بیان اینکه اصفهان دومین استان پایلوت پس از زنجان برای اجرای طرح ساماندهی آرد و نان بود، خاطر نشان کرد: بیش از ۴۵۰۰ نانوایی در استان اصفهان وجود داشت که می‌بایست در گام نخست ضمن ساماندهی و انضباط نانوایی ها، ۵۰۰ واحد بلاتکلیف را نیز مورد بررسی قرار می گرفت.

 

وی افزود: ۳۵۳ نانوایی در شهرستان کاشان به دستگاه پوز مجهز شده و ۴۰ واحد نیز پس از تعیین تکلیف از طریق اخذ تعهد و یا پروانه کسب ساماندهی شدند.

 

شریفی خاطر نشان کرد: برخی از نانوایی ها که از گذشته در ارتباط با پخت نان مجوز فعالیت داشتند ولی اصلا وجود خارجی نداشته، سهمیه آرد خود را دریافت کرده اما در قبال آن پخت انجام نمی دادند.

 

معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه اجرای چند طرح اقتصادی بزرگ پس از اجرای قانون انتزاع به جهاد کشاورزی واگذار شد و انجام آن بدون همکاری سایر دستگاه های اجرایی امکان پذیر نبود یادآور شد: هرچند اجرای گام نخست ساماندهی آرد بار سنگینی بر دوش مدیران گذاشت ولی مانع ادامه مفسده های احتمالی در این حوزه شد.

 

گفتنی است جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور محسن ضیائی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان، شریفی معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، جواد مزروعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و اعضای این کارگروه برگزار شد.

 

 

مطالب مشابه

  محمدشریف زارعی در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره گاز کاشان گفت: این شهرستان مختصات بزرگی داشته و صنعت این منطقه بزرگ با مشترکات زیاد است و کار مدیریت در این شهرستان به ویژه در حوزه گاز سخت و خدمت رسانی در این حوزه مهم است، مدیر این دستگاه باید از حداکثر ظرفیت مجموعه […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

   جلسه تکریم و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت گاز در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این نشست از تلاش ها و زحمات […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این جلسه فرآیند آموزش عوامل اجرایی شعب بویژه نمایندگان فرمانداران همچنین اتصال فیبرنوری بخشداری‌های مستقل به بحث و بررسی گذاشته شد. همچنین موارد اصلاحات جدیدی که در قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در فرایند تأیید شورای نگهبان است نیز مورد بررسی قرار […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد و شهید قدیرزاده، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و جمعی از مردم و مسئولین در بوستان شهید قدیرزاده واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =