شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۱۲:۳۸:۰۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

تمهیدات لازم برای اجرای گام دوم ساماندهی آرد و نان

      به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان با بیان اینکه ضروری است پیش از اجرای گام دوم طرح ساماندهی آرد در استان و شهرستان کاشان مشکلات گام نخست مرتفع شود، گفت: برخی از مناطق گردش پذیر و یا روستایی […]

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان با بیان اینکه ضروری است پیش از اجرای گام دوم طرح ساماندهی آرد در استان و شهرستان کاشان مشکلات گام نخست مرتفع شود، گفت: برخی از مناطق گردش پذیر و یا روستایی دغدغه هایی در خصوص میزان آرد تخصیصی دارند و می بایست تا زمان اجرای گام دوم به شکل موقت و مقطعی حل شود.

 

وی افزود: روستاهایی مهمان پذیر مانند جوینان که در اواخر هفته با افزایش جمعیت زیادی مواجه می شوند در مورد میزان آرد درخواست هایی دارند چراکه مصرف نان در این روستا با ورود مسافران بیشتر می شود.

 

فرماندار ویژه کاشان تاکید کرد: ایامی مانند مراسم قالیشویان مشهداردهال و یا ایام گلابگیری که جمعیت زیادی وارد شهرستان می شوند برای جلوگیری از کمبود نان و نارضایتی مردم باید تهمیداتی در این خصوص اندیشیده شود.

 

معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان نیز با بیان اینکه اصفهان دومین استان پایلوت پس از زنجان برای اجرای طرح ساماندهی آرد و نان بود، خاطر نشان کرد: بیش از ۴۵۰۰ نانوایی در استان اصفهان وجود داشت که می‌بایست در گام نخست ضمن ساماندهی و انضباط نانوایی ها، ۵۰۰ واحد بلاتکلیف را نیز مورد بررسی قرار می گرفت.

 

وی افزود: ۳۵۳ نانوایی در شهرستان کاشان به دستگاه پوز مجهز شده و ۴۰ واحد نیز پس از تعیین تکلیف از طریق اخذ تعهد و یا پروانه کسب ساماندهی شدند.

 

شریفی خاطر نشان کرد: برخی از نانوایی ها که از گذشته در ارتباط با پخت نان مجوز فعالیت داشتند ولی اصلا وجود خارجی نداشته، سهمیه آرد خود را دریافت کرده اما در قبال آن پخت انجام نمی دادند.

 

معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه اجرای چند طرح اقتصادی بزرگ پس از اجرای قانون انتزاع به جهاد کشاورزی واگذار شد و انجام آن بدون همکاری سایر دستگاه های اجرایی امکان پذیر نبود یادآور شد: هرچند اجرای گام نخست ساماندهی آرد بار سنگینی بر دوش مدیران گذاشت ولی مانع ادامه مفسده های احتمالی در این حوزه شد.

 

گفتنی است جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور محسن ضیائی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان، شریفی معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، جواد مزروعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و اعضای این کارگروه برگزار شد.

 

 

مطالب مشابه

اطلاعیه مهلت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت و بانک ملی ایران   ۱- اطلاعیه مهلت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت در سال ۱۴۰۱ و شروع زمان ثبت‌نام از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۵، به اطلاع متقاضیانی که در مهلت تعیین شده (از تاریخ […]

۵ فروردین ۱۴۰۲

اعلام ساعت کار ادارات استان اصفهان در ماه مبارک رمضان 🔸️در اطلاعیه‌ای از سوی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، ساعت آغاز به کار ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان در ماه مبارک رمضان اعلام شد. متن اطلاعیه به این شرح است: بسمه تعالی 🔹️ضمن تبریک و تهنیت به مناسب ایام نوروز […]

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری  بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از ستاد اسکان فرهنگیان پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲      

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری    نشست هم اندیشی مباحث گردشگری با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، مدیرکل بازرسی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس اداره میراث فرهنگی و دیگر مسئولین در مجموعه جهانی باغ فین   پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲    

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =