پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲
۱۸:۰۲:۳۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسکری (ع) با حضور امام جمعه موقت تهران

  عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران گفت: عامل اصلی ناکامی همه فتنه‌ها، حضور پُرشور مردم در اجتماع‌های بزرگ برای حمایت از ولایت و انقلاب است. به گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد خاتمی در مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسگری(ع) در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) کاشان افزود: مردم ما از عمق […]

 

عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران گفت: عامل اصلی ناکامی همه فتنه‌ها، حضور پُرشور مردم در اجتماع‌های بزرگ برای حمایت از ولایت و انقلاب است.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد خاتمی در مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسگری(ع) در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) کاشان افزود: مردم ما از عمق جان فهمیدند با وجود تمام مشکلات، تنها راه نجاتشان، حمایت از ولایت فقیه است.

آیت الله خاتمی ادامه داد: مردم ما به رغم همه مشکلاتی که کسی منکر آنها نیست، وقتی پای تعرض به دین، قرآن، امام حسین (ع) و مسجد به میان آید، همه گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند و تا پای جان از این مقدسات دفاع می کنند.

عضو خبرگان رهبری با تاکید بر پیروی از ولایت فقیه، تصریح کرد: این ولایت فقیه بود که ایران را به استقلال رساند و عزت، عظمت و اقتدار ایران به برکت ولایت فقیه بوده است.

وی با بیان اینکه ایران برای حداقل ۲۰۰ سال قبل از انقلاب، زیر سلطه کشورهای بیگانه همچون روسیه، انگلیس و آمریکا بود، اظهار داشت: بیگانگان در آن دوران خود را صاحب کشور می‌دانستند و هیچ تصمیم کلانی بدون نظر آنها گرفته نمی‌شد.

آیت‌الله خاتمی خطاب به جوانان افزود در طول ۲۰۰ سال گذشته هرگاه جنگی در ایران به راه افتاد بخشی از کشور از دست می‌رفت اما پس از انقلاب و در دوران دفاع مقدس، یک وجب از خاک ایران بدست دشمن نیفتاد و این به برکت ولی فقیه است.

وی با اشاره به وقایع اخیر در کشور اظهار داشت: فضای مجازی بیگانه درصدد جدا کردن مردم از ولایت فقیه است و اتفاقات اخیر، امتحان چهارمی بود که در سه دهه حیات انقلاب اسلامی صورت گرفت.

وی گفت: فتنه‌های سال های ۷۸ ،۸۸ ،۹۸ و اکنون با همان هدف جدایی مردم از ولایت برنامه ریزی شد و به تعبیر دقیق کلمه، همه آنها ناکام ماند.

امام جمعه موقت تهران، تصریح کرد: بدون هیچ تردید اغتشاشگران با آمریکا و رژیم صهیونیستی در ارتباطند چرا که شواهد نشان دهنده دریافت پول وهدایت از سمت آنان است و بیچاره برخی جوانان ناپخته که از آنها استفاده ابزاری شد.

آیت‌الله خاتمی، اغتشاشگران را ضد اسلام خواند و گفت: مسلمانان، قرآن، مسجد و امامزاده را آتش نمی‌زنند و چادر از سر زن محجبه نمی‌کشند.

وی پرچم هر کشور را نماد آن ملت دانست و گفت: اغتشاشگران ضد مردم بودند چرا که پرچم کشور را به آتش کشیدند و به برخی تجهیزات خدمات رسان مانند آمبولانس ها خسارت وارد کردند.

عضو خبرگان رهبری افزود: دیدید که چگونه اردوگاه فتنه ۸۸ با تمامی نیروهای خود از اغتشاشگران حمایت کردند.

وی با تاکید بر اینکه باید برای رهبران اغتشاشات اخیر مجازات قاطعانه در نظر گرفته شود تا درس عبرتی شود، تصریح کرد: یکی از مجازات‌ها این است که غرامت و تاوان مکان‌هایی را که به آتش کشیده یا تخریب کردند توسط آنها و بویژه سلبریتی‌هایی که به شعله ور شدن این آتش دامن زدند، پرداخت شود.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: در بین اغتشاشگران، سلطنت‌طلبان، منافقان، ساواکی‌ها و افرادی که بی‌واسطه یا با واسطه‌ از بیگانه پول دریافت کرده و همکار مستقیم آمریکا هستند، وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه جوانان نباید فریب بازی دشمن را بخورند، تصریح کرد: جای تاسف است که در این اغتشاشات، جوان‌های کمتر از ۱۸سال تا ۲۵ سال نیز دیده می‌شود.

وی نیروی انتظامی را نیرویی با شرف و حافظ امنیت کشور دانست و اضافه کرد: بیش از ۴۰ سال از عمر نیروی انتظامی می‌گذرد و در اینمدت مظلومیت این نیرو بی سابقه بوده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حمایت قاطع مردم از این نیرو، اظهار داشت: حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی پس از نماز جمعه هفته گذشته و همچنین حضور آنها با شعار “نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم” درروز یکشنبه، موید این مطلب است.

وی تصریح کرد: بطور حتم افرادی که به نیروی انتظامی حمله کردند مردم نبوده و مزدوران بیگانه بودند.

وی گفت: امکان سکته مغزی برای همه افراد اعم از جوان، پیر و کوچک و بزرگ وجود دارد که البته هنوز پزشکی قانونی این موضوع را برای مهسا امینی تایید نکرده است اما بنظر می آید اغتشاشگران به نتیجه پزشکی قانونی هم تن نمی‌دهند و از اکنون شعار “دروغ است” را آماده کرده‌اند.

آیت الله خاتمی، فوت مهسا امینی را بهانه ای برای اغتشاشگران دانست و افزود: این افراد تنها به دنبال اغتشاش، آشوب و آسیب زدن به نظام اسلامی هستند که تاکنون نتوانسته‌ و نخواهند توانست.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه کشور ایران از ابتدای انقلاب تاکنون مورد تحریم‌های ظالمانه قرار گرفته است، گفت: با روی کار آمدن دولت سیزدهم که دولتی ارزشی و با انگیزه کار کردن است، دشمن کوشید تا آرامش را از مردم سلب کند و سرعت سازندگی در کشور را کاهش دهد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین بنایی، استاد حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با آیت اله اعتمادی رئیس حوزه علمیه، مدرس حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲    

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای بنی هاشمی استاد اخلاق، پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرماندار و مسئولین برخی دستگاه ها از پارکینگ های اطراف مجموعه جهانی باغ فین در مسکن مهر به منظور بررسی وضعیت ترافیکی مسیرهای گردشگری چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =