شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۴۰:۱۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دیدار مردمی فرماندار ویژه کاشان

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در دومین دوشنبه از مهرماه ۱۴۰۱، تعداد ۳۲ نفر از شهروندان به صورت مستقیم و بدون واسطه با فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار ها که با حضور معاونین، مسئولین و کارشناسان فرمانداری برگزار شد شهروندان به صورت چهره به […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در دومین دوشنبه از مهرماه ۱۴۰۱، تعداد ۳۲ نفر از شهروندان به صورت مستقیم و بدون واسطه با فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ها که با حضور معاونین، مسئولین و کارشناسان فرمانداری برگزار شد شهروندان به صورت چهره به چهره مشکلات و مسائل خود را با فرماندار مطرح نمودند.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =