پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
۰۲:۵۹:۴۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

کاشان پیشگام در مشارکت های خیریه و مردمی کشور است

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ نخستین جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی و جمعی از مسئولان و خیرین شهرستان با هدف هم اندیشی در خصوص اتخاذ راهکارهای جدید در راستای افزایش سهم […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ نخستین جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی و جمعی از مسئولان و خیرین شهرستان با هدف هم اندیشی در خصوص اتخاذ راهکارهای جدید در راستای افزایش سهم شهروندان در  مشارکت های مردمی برگزار شد.

 

 فرماندار ویژه شهرستان کاشان در این جلسه با بیان اینکه جایگاه  شهرستان کاشان از حیث مشارکت خیرین در کشور  ممتاز و خاص است، گفت: فعالیت فراوان موسسات خیریه در کاشان که همگی در حوزه امور خیریه هستند نشان از روحیه سخاوت و ایثار مردم کاشان دارد و می بایست تلاش شود این مشارکت ها در مسیر درست هدایت شود.

 

زارعی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های خالصانه و خیر خواهانه تمامی خیرین کاشانی و با بیان اهمیت کار خیر و ارزش آن در این دنیا و ذخیره آن برای جهان باقی،  بیان داشت: پیشنهاد می شود مردم و خیرین بخشی از نذورات و کمک های خود در ایام و مناسبت های مذهبی برای  کمک به مراکز تحت نظارت بهزیستی اختصاص دهند تا فرصت های بهتر زندگی برای معلولان و نیازمندان فراهم‌ کنند.

 

وی در ادامه تصریح کرد: خیرین و مسئولین باید درد و مسائل هم نوعان را مشکل خود بدانند و در رفع آن به دردمندان کمک نمایند و این تنها با کمک نقدی میسر نیست و اظهار همدردی و همراهی معنوی نیز کار گشاست.

 

فرماندار ویژه کاشان در ادامه این نشست، مهمترین بحث را اعتمادسازی میان مردم  عنوان کرد  و افزود: اگر خیرین و نیکوکاران در جریان امور و هزینه های انجام شده قرار بگیرند و با دیدارهای خود التیام بخش درد و رنج نیازمندان باشند مطمئنا کمک های بیشتری ارائه خواهند نمود.

 

در پایان این نشست احکام اعضا شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی شهرستان کاشان توسط فرماندار  اهدا شد.

 

 

مطالب مشابه

هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله سید مهدی یثربی، امام جمعه فقید شهرستان دارالمومنین کاشان با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع حبیب بن موسی کاظم(ع) کاشان برگزار شد.      

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه منطقه کاشان، با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان ، نماینده مردم نطنز ، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل و فرماندار نطنز  در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهر برگزار شد. […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

صبح روز هفتم فروردین ماه، نخستین نشست شورای اداری استان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار، تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مدیران دستگاه های اداری و اجرایی و به صورت ویدیوکنفرانس با حضور ریاست جمهوری در خصوص تبیین رویکرد دولت سیزدهم در تحقق شعار سال برگزار شد.  

۹ فروردین ۱۴۰۲

📸 #گزارش_تصویری   مراسم آداب نذر حاجات، آیین هاما یا هوم بابایی، سحر و مناجات خوانی، آداب پخت آش رشته ماه مبارک رمضان، آداب پخت حلوای چزه با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان در مجموعه جهانی باغ فین کاشان برگزار شد. اجرای این برنامه توسط اهالی روستای پنداس از توابع بخش برزک در عصر روز […]

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =