شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۱:۴۳:۵۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

هنرستان کشاورزی کاشان افتتاح می شود

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ نشست هماهنگی و برنامه ریزی به منظور راه اندازی و افتتاح هنرستان کشاورزی با حضور دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان، دکتر دادار رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، مدیریت جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ نشست هماهنگی و برنامه ریزی به منظور راه اندازی و افتتاح هنرستان کشاورزی با حضور دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان، دکتر دادار رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، مدیریت جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان در دفتر فرماندار برگزار شد.

در این نشست ضمن بررسی و هماهنگی جهت تامین تجهیزات و آماده سازی هنرستان برای بهره برداری با حضور مسئولین کشوری و استانی در اواخر شهریور ماه ۱۴۰۱، بر فعالیت ۴ رشته تحصیلی برای دانش آموزان تاکید شد.

گفتنی است این هنرستان با بیش از ۱۰۰ دانش آموز و با چهار رشته شامل تعمیر و نگهداری ماشین های سبک کشاورزی، کشت گیاهان داروئی، کشت بافت گیاهان باغی و زراعی، فرآوری گیاهان داروئی در راستای سند تحول بنیادین و افزایش مهارت آموزی و همچنین توجه به دانش آموزان فنی و حرفه ای و کاردانش به صورت مشارکتی فعالیت خواهد نمود.

 

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − سه =