شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۵۷:۰۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

تصویب نقشه محدوده هدف بازآفرینی شهری کاشان

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه کمیته کار کارشناسی کمیسیون ماده ۵ شهرستان با حضور اکبری مسئول امور شهری و شهرداری های فرمانداری ویژه کاشان، برخی مدیران دستگاه های اجرایی و شهرداران عضو این کمیته در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این جلسه از کمیته کار، […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه کمیته کار کارشناسی کمیسیون ماده ۵ شهرستان با حضور اکبری مسئول امور شهری و شهرداری های فرمانداری ویژه کاشان، برخی مدیران دستگاه های اجرایی و شهرداران عضو این کمیته در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه از کمیته کار، نقشه محدوده های هدف بازآفرینی شهر کاشان شامل بافت های تاریخی، فرسوده و حاشیه نشینی به مساحت ۱۲۴۷ هکتار تصویب شد که برای کمیسیون ماده ۵ استان ارسال شود.

در ادامه به مواردی همچون بررسی راه دسترسی ۲۴ متری مسکن مهر از محور امیر کبیر به شهرک خاتم النبیاء (ص)، بررسی و تصویب تعدادی از پلاک های شهروندان در سطح شهر برای تغییر کاربری پرداخته شد.

همچنین با توجه به ابلاغ طرح تفصیلی مقرر شد کلیه مصوبات قبلی کمیسیون ماده ۵ توسط اداره کل راه و شهرسازی در نقشه طرح تفصیلی درج شود.

در پایان این جلسه نیز چند پهنه حاشیه نشینی خارج از محدوده همانند کوی حسین پور، حکمت ها برای الحاق به محدوده مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در جلسه آتی مشاور طرح نظر نهایی خود را برای بررسی به کمیته کار کارشناسی ارائه نماید.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 19 =