چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۷:۰۵:۵۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

تصویب نقشه محدوده هدف بازآفرینی شهری کاشان

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه کمیته کار کارشناسی کمیسیون ماده ۵ شهرستان با حضور اکبری مسئول امور شهری و شهرداری های فرمانداری ویژه کاشان، برخی مدیران دستگاه های اجرایی و شهرداران عضو این کمیته در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این جلسه از کمیته کار، […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه کمیته کار کارشناسی کمیسیون ماده ۵ شهرستان با حضور اکبری مسئول امور شهری و شهرداری های فرمانداری ویژه کاشان، برخی مدیران دستگاه های اجرایی و شهرداران عضو این کمیته در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه از کمیته کار، نقشه محدوده های هدف بازآفرینی شهر کاشان شامل بافت های تاریخی، فرسوده و حاشیه نشینی به مساحت ۱۲۴۷ هکتار تصویب شد که برای کمیسیون ماده ۵ استان ارسال شود.

در ادامه به مواردی همچون بررسی راه دسترسی ۲۴ متری مسکن مهر از محور امیر کبیر به شهرک خاتم النبیاء (ص)، بررسی و تصویب تعدادی از پلاک های شهروندان در سطح شهر برای تغییر کاربری پرداخته شد.

همچنین با توجه به ابلاغ طرح تفصیلی مقرر شد کلیه مصوبات قبلی کمیسیون ماده ۵ توسط اداره کل راه و شهرسازی در نقشه طرح تفصیلی درج شود.

در پایان این جلسه نیز چند پهنه حاشیه نشینی خارج از محدوده همانند کوی حسین پور، حکمت ها برای الحاق به محدوده مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در جلسه آتی مشاور طرح نظر نهایی خود را برای بررسی به کمیته کار کارشناسی ارائه نماید.

 

مطالب مشابه

  محمدشریف زارعی در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره گاز کاشان گفت: این شهرستان مختصات بزرگی داشته و صنعت این منطقه بزرگ با مشترکات زیاد است و کار مدیریت در این شهرستان به ویژه در حوزه گاز سخت و خدمت رسانی در این حوزه مهم است، مدیر این دستگاه باید از حداکثر ظرفیت مجموعه […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

   جلسه تکریم و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت گاز در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این نشست از تلاش ها و زحمات […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این جلسه فرآیند آموزش عوامل اجرایی شعب بویژه نمایندگان فرمانداران همچنین اتصال فیبرنوری بخشداری‌های مستقل به بحث و بررسی گذاشته شد. همچنین موارد اصلاحات جدیدی که در قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در فرایند تأیید شورای نگهبان است نیز مورد بررسی قرار […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد و شهید قدیرزاده، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و جمعی از مردم و مسئولین در بوستان شهید قدیرزاده واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هفده =