شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۱۱:۴۲:۲۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

آلایندگی هوای استان ۴۰۰ میلیارد تومان زیان به همراه داشته است

    مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در جلسه ستاد هماهنگی، پیشگیری و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان گفت:طی پنج ماه نخست سال جاری ۷۴ روز هوای ناسالم برای شهراصفهان و بخش مرکزی آن به ثبت رسیده که سهم کاشان نیز تقریبا به همین تناسب است.   منصور شیشه فروش با بیان اینکه […]

 

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در جلسه ستاد هماهنگی، پیشگیری و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان گفت:طی پنج ماه نخست سال جاری ۷۴ روز هوای ناسالم برای شهراصفهان و بخش مرکزی آن به ثبت رسیده که سهم کاشان نیز تقریبا به همین تناسب است.

 

منصور شیشه فروش با بیان اینکه استان اصفهان سال گذشته ۴۰۰ میلیارد تومان زیان ناشی از هوای آلوده و  کانون های گرد و غبار متحمل شده  است تاکید کرد: زیان حاصل از آلایندگی و کانون های گرد وغبار اغلب در بخش های کشاورزی،حمل ونقل،آموزش،بهداشت و سلامت بوده است.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ضمن قدردانی از فرماندار و مدیریت بحران فرمانداری کاشان به واسطه برگزاری منظم و مستمر جلسات و پیگیری مصوبات، افزود:کاشان دستگاه سنجش آلایندگی هوا و گرد غبار ندارد و ضروری است برای کاهش زیان های آلودگی این دستگاه هر چه سریعتر نصب شود.

 

فرماندار ویژه شهرستان کاشان در جلسه مدیریت بحران که با حضور مدیرکل بحران استان اصفهان برگزار شد خواستار تعامل و همکاری تمامی اعضا ستاد بحران برای گذر از معضل آلایندگی هوای کاشان شد.

 

محمدشریف زارعی با بیان اینکه بخشی از آلودگی هوای کاشان و کانون های گرد و غبار منشا داخلی دارد خاطر نشان کرد: استفاده از منابع علمی به  خصوص راهکارهای نخبگان و اساتید دانشگاهی را برای عبور از بحران ناشی از خشکسالی و کم آبی ضروری است.

 

وی در خصوص استقرار دستگاه سنجش آلایندگی هوای کاشان نیز گفت نصب و راه اندازی این سامانه در دستور کار فرمانداری است و پیگیری های آن در حال انجام است.

 

مطالب مشابه

اعلام ساعت کار ادارات استان اصفهان در ماه مبارک رمضان 🔸️در اطلاعیه‌ای از سوی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، ساعت آغاز به کار ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان در ماه مبارک رمضان اعلام شد. متن اطلاعیه به این شرح است: بسمه تعالی 🔹️ضمن تبریک و تهنیت به مناسب ایام نوروز […]

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری  بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از ستاد اسکان فرهنگیان پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲      

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری    نشست هم اندیشی مباحث گردشگری با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، مدیرکل بازرسی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس اداره میراث فرهنگی و دیگر مسئولین در مجموعه جهانی باغ فین   پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲    

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری   🔷️ اقامه نماز ظهر و عصر در مجموعه جهانی باغ فین   پنجشنبه ۳ فروردین۱۴۰۲      

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − نه =