پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۲۶:۲۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

با حکم استاندار اصفهان؛ فرماندار ویژه کاشان به عنوان رئیس ستاد گرامیداشت هفته دولت در شهرستان منصوب شد

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان با صدور حکمی دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان را به عنوان رئیس ستاد گرامیداشت هفته دولت در شهرستان کاشان منصوب کرد. در حکم فرماندار به عنوان رئیس ستاد، اهتمام به تشکیل ستاد شهرستانی، احصاء و اطلاع رسانی […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان با صدور حکمی دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان را به عنوان رئیس ستاد گرامیداشت هفته دولت در شهرستان کاشان منصوب کرد.

در حکم فرماندار به عنوان رئیس ستاد، اهتمام به تشکیل ستاد شهرستانی، احصاء و اطلاع رسانی از خدمات دولت، طرح ها و پروژه های عمرانی و بزرگداشت هفته دولت با بهره گیری از ظرفیت ادارات را مورد انتظار دانست.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =