پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۰۱:۰۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دومین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل ها با ۹ مصوبه

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دومین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل مردم نهاد شهرستان با حضور علی عباس سلیمانی مقدم رئیس اداره سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و جمعی از روساء ادارات و نمایندگان تشکل های مردم نهاد برگزار شد. این جلسه از شورا […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دومین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل مردم نهاد شهرستان با حضور علی عباس سلیمانی مقدم رئیس اداره سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و جمعی از روساء ادارات و نمایندگان تشکل های مردم نهاد برگزار شد.

این جلسه از شورا با ۹ مصوبه همراه بود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

مقرر شد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هماهنگی لازم در خصوص انتشار اخبار اقدامات و فعالیت های تشکل های مردم نهاد از طریق رسانه های محلی  خصوصا در فضای مجازی را به عمل آورد.

هرگونه تقاضای تاسیس تشکل جدید در شهرستان، ابتدا به مجمع هم اندیشی تشکل های مردم نهاد ارجاع و پس از طرح در کمیسیون های تخصصی، نتیجه آن به دبیرخانه شورا  اعلام می شود.

در آستانه فرارسیدن ۲۲ مرداد روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی برنامه ریزی لازم برای نشست مشترک فرماندار با مدیران عامل و اعضای هیات مدیره تشکل های مردم نهاد شهرستان در هفته مشارکت اجتماعی (۲۲ لغایت ۲۷ مردادماه) صورت پذیرید.

دبیرخانه همانگی لازم برای حضور مدیران عامل تشکل ها با محوریت نقش و جایگاه سازمان های مردم نهاد را برای حضور در رادیو کاشان در این هفته را به عمل آورد.

دبیرخانه هماهنگی لازم برای بازدید فرماندار و سایر اعضای شورا از تشکل های مردم نهاد شهرستان را به عمل آورد.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =