پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۴۱:۰۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: ثمره توجه به مناطق روستایی مهاجرت معکوس از شهر به روستا خواهد بود

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در آیین افتتاحیه اولین دوره مسابقات مینی فوتبال روستایی و عشایری کشور در شهرستان کاشان گفت: ثمره توجه به مناطق روستایی و ورزش در روستاهای شهرستان، مهاجرت معکوس از شهر به روستا خواهد بود. وی ادامه داد: جامعه ما نیاز به احساس […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در آیین افتتاحیه اولین دوره مسابقات مینی فوتبال روستایی و عشایری کشور در شهرستان کاشان گفت: ثمره توجه به مناطق روستایی و ورزش در روستاهای شهرستان، مهاجرت معکوس از شهر به روستا خواهد بود.
وی ادامه داد: جامعه ما نیاز به احساس شادابی و نشاط دارد این احساس برکات زیادی دارد که موجب کاهش معضلات اجتماعی می‌شود که این مهم را با توسعه ورزش می توان محقق نمود.
فرماندار ویژه کاشان در خصوص جام پرچم بیان کرد: در اجرای مسابقات جام پرچم ۳۰ هزار تیم در کل کشور حضور دارند در استان اصفهان ۱۰۴۱ تیم که در شهرستان کاشان ۳۲۲ تیم به رقابت می پردازند.
وی با بیان اینکه کاشان در تعداد تیم ورزشی رتبه اول استان اصفهان را دارد، تصریح کرد: در تیم های شرکت کننده از شهرستان کاشان ۱۹۹ تیم آقایان و ۱۲۳ تیم را بانوان تشکیل می دهند.
زارعی در پایان خاطر نشان کرد: ورزشکاران کاشانی همیشه با پشتکار و تلاش خود در سطح ملی می‌درخشند و موجب افتخار کاشان می شوند.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =