یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۶:۲۸:۲۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

آموزش و پرورش پیشانی توسعه آینده شهر است

    محمدشریف زارعی در آیین تکریم و معارفه سرپرست آموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: آموزش و پرورش پیشانی توسعه آینده این شهر است که در اهمیت این موضوع کافی است که برای پیشرفت یک جامعه به دانش‌آموزان، کار جمعی، همراهی و کار خلاق آن جامعه نگاه کرد. وی افزود: اگر بخواهیم بدانیم که […]

 

 

محمدشریف زارعی در آیین تکریم و معارفه سرپرست آموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: آموزش و پرورش پیشانی توسعه آینده این شهر است که در اهمیت این موضوع کافی است که برای پیشرفت یک جامعه به دانش‌آموزان، کار جمعی، همراهی و کار خلاق آن جامعه نگاه کرد.

وی افزود: اگر بخواهیم بدانیم که جامعه ما در حال توسعه است یا خیر، نباید به درآمد و تکنولوژی و نگاه کرد چرا که نطفه توسعه‌یافتگی در مدارس بسته می‌شود و از این رو باید دانش‌آموزان بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرند.

فرماندار ویژه کاشان حوزه آموزش و پرورش را دارای مشکلات و نقصان‌های زیادی دانست و تصریح کرد: همراهی مسئولان شهرستان کاشان و استان  در حوزه آموزش و پرورش ضروری است تا مشکلات در زمینه نیروی انسانی که مهمترین معضل این حوزه است مرتفع شود چرا که  سرانه معلم به دانش‌آموز در شرایط فعلی و به دلیل کمبود معلم یک عدد غیر معقول است.

زارعی ضمن اشاره به مشکلات نیروهای خرید خدمات در مجموعه آموزش و پرورش بیان داشت: امیدواریم نیروهای خرید خدمات دارای سابقه ایثارگری هر چه زودتر تعیین تکلیف شده و تبدیل وضعیت شوند.

فرماندار ویژه کاشان در ادامه به نبود توازن و عدالت آموزشی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: در شرایطی که از لحاظ نیروی انسانی و در حوزه تجهیز و خدمات و عدالت آموزشی در توازن نیستیم به نحوی که برخی والدین مجبور هستند برای تحصیل فرزند خود هزینه قابل توجهی را متقبل شده و فرزند خود را در مدرسه‌ای با فاصله زیاد از محل سکونت ثبت‌نام کنند اما ظرفیت‌های زیادی در این زمینه وجود دارد و از این رو لازم است  مدیریت جدید در توازن و عدالت آموزشی تمام تلاش خود را به کار بگیرد.

 

گفتنی است در این آیین از زحمات حسین مقنی مدیر پیشین و جواد متقی نژاد سرپرست آموزش و پرورش تقدیر و علی محمد بارفروش به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش کاشان معارفه شد.

علی محمد بارفروش سابقه فعالیت در کارشناسی های حراست و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش را در کارنامه خود دارد.

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =