شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۱۲:۰۳:۰۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دستور فرماندار ویژه کاشان برای توجه به بهسازی جاده روستاهای خنب و جزه

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست با اعضای شوراهای اسلامی روستاهای خنب، جزه، یزدآباد و حسنارود اظهار داشت: در دولت سیزدهم توجه به روستاها و مناطق محروم شهرستان مورد تاکید قرار دارد که امیدواریم با حل و فصل مشکلات روستاییان از مهاجرت معکوس به شهر […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست با اعضای شوراهای اسلامی روستاهای خنب، جزه، یزدآباد و حسنارود اظهار داشت: در دولت سیزدهم توجه به روستاها و مناطق محروم شهرستان مورد تاکید قرار دارد که امیدواریم با حل و فصل مشکلات روستاییان از مهاجرت معکوس به شهر جلوگیری‌شود.

 

وی ادامه داد: با برنامه ریزی های صورت گرفته به صورت دوره ای میز ارتباطات مردمی فرمانداری تحت عنوان “خدمت صالح” را در تمامی روستاها برگزار خواهد شد که از فواید این طرح ها ارتباط بدون واسطه با مردم و رسیدگی به مشکلات روستاییان خواهد بود.

 

فرماندار ویژه کاشان در خصوص شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: اعضای شوراهای اسلامی در روستاهای شهرستان به عنوان معتمد مردم شناخته می شود و لازم است ضمن آشنایی کامل با قوانین و مقررات با پیگیری مسائل مردم به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولین باشند.

 

زارعی در خصوص مسائل و مشکلات روستاهای خنب، جزه و یزدآباد گفت: روستاهای خنب و جزه از مقاصد گردشگری و کوهنوردی بخش مرکزی هستند که با توجه به استقبال شهروندان کاشانی از ورزش کوهنوردی این منطقه نیازمند توجه در خدمت رسانی و همچنین جاده ای مناسب است.

 

وی اضافه کرد: با توجه به وجود معادن در مسیر روستاها با پیگیری های انجام شده در صورتی که امسال سهم معادن به شهرستان کاشان اختصاص پیدا کند، این اعتبار با اولویت راه های روستایی برای بهسازی جاده و آسفالت این روستاها استفاده خواهد شد تا از خطرات و سوانح جاده ای که به صورت هفتگی شاهد آن هستیم کاسته‌شود.

 

فرماندار ویژه شهرستان کاشان در خصوص دیگر مسائل و مشکلات روستاهای خنب، جزه، یزدآباد و حسنارود بیان داشت: در کنار مشکلات جاده ای، مباحث فاضلاب روستایی در مناطق کوهستانی، مشکلات اختصاص زمین برای روستاییان از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ایجاد دامگاه برای متمرکز نمودن و کاهش تردد دام در سطح روستاهای شهرستان است که مورد بررسی برای رفع آن قرار می گیرد.

 

 

مطالب مشابه

اعلام ساعت کار ادارات استان اصفهان در ماه مبارک رمضان 🔸️در اطلاعیه‌ای از سوی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، ساعت آغاز به کار ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان در ماه مبارک رمضان اعلام شد. متن اطلاعیه به این شرح است: بسمه تعالی 🔹️ضمن تبریک و تهنیت به مناسب ایام نوروز […]

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری  بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از ستاد اسکان فرهنگیان پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲      

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری    نشست هم اندیشی مباحث گردشگری با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، مدیرکل بازرسی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس اداره میراث فرهنگی و دیگر مسئولین در مجموعه جهانی باغ فین   پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲    

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری   🔷️ اقامه نماز ظهر و عصر در مجموعه جهانی باغ فین   پنجشنبه ۳ فروردین۱۴۰۲      

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − ده =