پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۰۶:۱۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

به منظور صرفه جویی در مصرف برق؛ روشنایی معابر کاشان بر اساس مصوبه شرکت توانیر تعدیل می شود

    طبق مصوبه شرکت توانیر کلیه بلوارها و معابر در سطح شهرهای کشور با توجه به نیاز مبرم کشور به صرفه جویی در مصرف برق و تامین برق مردم به صورت یک در میان خاموش می گردد. بر اساس اعلام روابط عمومی امور برق؛ در کاشان نیز گروه روشنایی بلوارها را در زمان اوج […]

 

 

طبق مصوبه شرکت توانیر کلیه بلوارها و معابر در سطح شهرهای کشور با توجه به نیاز مبرم کشور به صرفه جویی در مصرف برق و تامین برق مردم به صورت یک در میان خاموش می گردد.

بر اساس اعلام روابط عمومی امور برق؛ در کاشان نیز گروه روشنایی بلوارها را در زمان اوج مصرف تابستان به صورت یک در میان در آورده است  که این کار طبق دستور مذکور و در جهت تامین برق مطمئن جهت مشترکین صورت پذیرفته است .

اهمیت موضوع به حدی است که نمایندگانی از شرکت توانیر جهت سرکشی و بازدید از اجرای این طرح از شهرستانهای استان بازدید می کنند.

امید است مشترکین گرامی با مدیریت مصرف برق مخصوصا در زمان اوج مصرف ما را در پایداری شبکه توزیع برق یاری نمایند.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =