پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۱۵:۱۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

جانشین فرماندار در کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان کاشان: قیمت نان کنجد برای درج در پوزهای نانوایی ها مشخص شد

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست جواد مزورعی جانشین فرماندار در این کارگروه و به دبیری مدیریت جهاد کشاورزی و با حضور اعضا برگزار شد. جواد مزروعی هدف از برگزاری جلسه کارگروه فرعی گندم، آرد و نان شهرستان را بررسی نصب […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست جواد مزورعی جانشین فرماندار در این کارگروه و به دبیری مدیریت جهاد کشاورزی و با حضور اعضا برگزار شد.

جواد مزروعی هدف از برگزاری جلسه کارگروه فرعی گندم، آرد و نان شهرستان را بررسی نصب دستگاه های پوز در نانوایی های شهرستان در راستای اجرای طرح هدفمند سازی یارانه نان دانست و تصریح کرد: با توجه به انجام تخلف فروش نان کنجدی در سامانه مذکور اعضای کارگروه با تعیین نرخ کنجد و اعمال در سامانه مذکور به منظور جلوگیری از تخلفات برخی نانوایی ها موافقت نمودند.

جانشین فرماندار در ادامه بیان داشت: این تصمیم پس از اعلام به استانداری و بانک سپه در دستگاه های پوز ثبت خواهد شد.

مزروعی در ادامه خاطر نشان کرد: با عنایت به مشکل تامین نان در واحد‌های تولیدی مقرر گردید با شهرک های صنعتی به منظور احداث نانوایی آزاد پز و کارخانه های صنعتی در محل شهرک اقدام نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دوازده =