پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
۰۳:۴۰:۰۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: نخبگان پایه‌های اصلی جهاد تبیین هستند

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه کارگروه جهاد تبیین شهرستان کاشان گفت: جنگ و جدال وارونگی تبیین، سال‌هاست علیه جمهوری اسلامی ایران با طرح مطالب دروغ و غیرواقعی به راه افتاده و با ابزار رسانه‌ای بیگانه تلاش می‌کنند یاس و ناامیدی را بین مردم به ویژه جوانان […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه کارگروه جهاد تبیین شهرستان کاشان گفت: جنگ و جدال وارونگی تبیین، سال‌هاست علیه جمهوری اسلامی ایران با طرح مطالب دروغ و غیرواقعی به راه افتاده و با ابزار رسانه‌ای بیگانه تلاش می‌کنند یاس و ناامیدی را بین مردم به ویژه جوانان ایجاد نمایند.
وی اضافه کرد: برخی اتفاقات ناشی از این موضوع، طرح مسائل ناحق و نادرست توسط معاندین است.
فرماندار ویژه کاشان بیان داشت: پایه‌های اصلی جهاد تبیین توسط نخبگان شکل می‌گیرد، امروز جهاد تبیین نیازمند آگاهی و مسلح شدن نخبگان است، اساتید، معلمان و افرادی که دارای جایگاه و پایگاه اجتماعی در جامعه هستند، می‌توانند در این حوزه موثر باشند و به آگاهی بخشی مردم بپردازند.
زارعی ادامه داد: در موضوع جهاد تبیین، برای خنثی‌سازی شایعات و توطئه‌های دشمن نیازمند برنامه‌ریزی مدون و بیان کامل و درست مسائل هستیم.
فرماندار ویژه کاشان جهاد را یک کلمه مقدس و تبیین روشنگری دانست و خاطر نشان کرد: لازم است دستگاه‌های اجرایی به ویژه نهادهای فرهنگی با هر طیف و گروه خاص در جامعه با یک روش مطلوب برنامه‌ریزی مشخصی را تدوین کنند که امیدواریم کارگروه جهاد تبیین بتواند مسیر را هموار و نقشه راه را ترسیم نماید.

 

مطالب مشابه

هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله سید مهدی یثربی، امام جمعه فقید شهرستان دارالمومنین کاشان با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع حبیب بن موسی کاظم(ع) کاشان برگزار شد.      

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه منطقه کاشان، با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان ، نماینده مردم نطنز ، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل و فرماندار نطنز  در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهر برگزار شد. […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

صبح روز هفتم فروردین ماه، نخستین نشست شورای اداری استان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار، تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مدیران دستگاه های اداری و اجرایی و به صورت ویدیوکنفرانس با حضور ریاست جمهوری در خصوص تبیین رویکرد دولت سیزدهم در تحقق شعار سال برگزار شد.  

۹ فروردین ۱۴۰۲

📸 #گزارش_تصویری   مراسم آداب نذر حاجات، آیین هاما یا هوم بابایی، سحر و مناجات خوانی، آداب پخت آش رشته ماه مبارک رمضان، آداب پخت حلوای چزه با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان در مجموعه جهانی باغ فین کاشان برگزار شد. اجرای این برنامه توسط اهالی روستای پنداس از توابع بخش برزک در عصر روز […]

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 18 =