شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۱:۳۱:۲۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار ویژه کاشان

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در دومین دوشنبه از تیرماه ۱۴۰۱، در برنامه دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار ویژه کاشان، تعداد ۳۱ نفر از مردم شریف شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی دیدار و گفتگو نمودند. در این دوشنبه از ملاقات های مردمی، شهروندان توانستند مشکلات و […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در دومین دوشنبه از تیرماه ۱۴۰۱، در برنامه دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار ویژه کاشان، تعداد ۳۱ نفر از مردم شریف شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی دیدار و گفتگو نمودند.

در این دوشنبه از ملاقات های مردمی، شهروندان توانستند مشکلات و مسائل خود در حوزه های مختلف شهری و روستایی را به صورت مستقیم و بدون واسطه با فرماندار ویژه کاشان، معاونین و مدیران فرمانداری بیان کنند.

گفتنی است شهروندان کاشانی برای دیدار مستقیم با فرماندار ویژه شهرستان کاشان می توانند همه روزه در ساعات اداری با مراجعه به دفتر بازرسی فرمانداری نسبت به تعیین زمان ملاقات خود اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =