پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
۰۲:۳۹:۳۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: افزایش فرزند آوری به تحکیم بنیان خانواده کمک می کند

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست با مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان که در فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک پیشاپیش اعیاد قربان و غدیر، گفت: جوانی جمعیت و افزایش فرزندآوری یکی از مهمترین چالش ها و مسائلی است که امروز با آن مواجه هستیم و ضرورت […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست با مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان که در فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک پیشاپیش اعیاد قربان و غدیر، گفت: جوانی جمعیت و افزایش فرزندآوری یکی از مهمترین چالش ها و مسائلی است که امروز با آن مواجه هستیم و ضرورت دارد در برنامه ریزی ها به آن پرداخته شود.

وی اضافه کرد: شرایط کنونی رشد جمعیت در کشور روند نزولی دارد که در آینده دچار چالش پیری جمعیت، نبود نیروی کار، بحران های خانوادگی و بروز افسردگی و تنهایی در میان فرزندان که برای فرزند و خانواده آینده سختی خواهد بود.

فرماندار ویژه و رئیس شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان کاشان بیان داشت: برخی افراد مشکلات اقتصادی را یکی ازموانع فرزندآوری مطرح می کنند اما در صورتی که قوانین حمایتی دولت به درستی انجام شود، مردم نیز از جوانی جمعیت استقبال می کنند که فواید افزایش فرزندآوری ابتدا به تحکیم بنیان خانواده و سپس به بهبود شرایط فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی آینده کشور کمک شایانی می کند.

زارعی در ادامه با اشاره به فعالیت اداره ثبت احوال کاشان افزود: اداره ثبت احوال در این شهرستان یکی از بی حاشیه ترین و در عین حال خدمت رسانی مطلوبی به شهروندان دارد و توانسته در رتبه بندی های استانی رتبه های برتر را کسب نماید.

مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان نیز در دیدار خود با فرماندار ویژه کاشان گفت: شهرستان کاشان در بخش های مختلف به ویژه ثبت به موقع ولادت ها، وفات ها و خدمات رسانی در جایگاه برتر استانی قرار دارد.

حسین غفرانی کجانی در ادامه افزود: توزیع کارت ملی هوشمند در سال های اخیر با وقفه ای مواجه شد که امسال در کشور و استان اصفهان این مشکل برطرف و در موقعیت عادی صدور کارت قرار گرفته ایم.

 

مطالب مشابه

هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله سید مهدی یثربی، امام جمعه فقید شهرستان دارالمومنین کاشان با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع حبیب بن موسی کاظم(ع) کاشان برگزار شد.      

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه منطقه کاشان، با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان ، نماینده مردم نطنز ، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل و فرماندار نطنز  در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهر برگزار شد. […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

صبح روز هفتم فروردین ماه، نخستین نشست شورای اداری استان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار، تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مدیران دستگاه های اداری و اجرایی و به صورت ویدیوکنفرانس با حضور ریاست جمهوری در خصوص تبیین رویکرد دولت سیزدهم در تحقق شعار سال برگزار شد.  

۹ فروردین ۱۴۰۲

📸 #گزارش_تصویری   مراسم آداب نذر حاجات، آیین هاما یا هوم بابایی، سحر و مناجات خوانی، آداب پخت آش رشته ماه مبارک رمضان، آداب پخت حلوای چزه با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان در مجموعه جهانی باغ فین کاشان برگزار شد. اجرای این برنامه توسط اهالی روستای پنداس از توابع بخش برزک در عصر روز […]

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 10 =