پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۱۴:۳۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

میز خدمت در مناطق روستایی در راستای عمل به شعار دولت مردمی است

    در راستای عمل به شعار دولت مردمی سیزدهم و تحقق خدمت رسانی بهتر مدیران به مردم به خصوص روستاییان میز خدمت فرمانداری ویژه کاشان با همراهی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان،  دستگاه‌های مختلف اجرایی و خدماتی میهمان‌ ساکنان روستای ارمک ا زتوابع بخش نیاسر شد.   به گزارش روابط […]

 

 

در راستای عمل به شعار دولت مردمی سیزدهم و تحقق خدمت رسانی بهتر مدیران به مردم به خصوص روستاییان میز خدمت فرمانداری ویژه کاشان با همراهی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان،  دستگاه‌های مختلف اجرایی و خدماتی میهمان‌ ساکنان روستای ارمک ا زتوابع بخش نیاسر شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛‌ اهالی روستای ارمک روز دوشنبه در حاشیه میز خدمت فرمانداری که  در این روستا برگزار شد ضمن قدردانی از حضور مسولین که در گذشته کم نظیر بوده، برخی از مشکلات و کمبودهای روستا که بیشتر زندگی ساکنان را تحت الشعاع قرار داده را  تشریح کردند.

 

احداث دو پل ماشین رو در مسیر روستاهای رحق و ازناوه که از زمان وقوع سیل ۸۸ تخریب شده و  همچنان در انتظار تخصیص اعتبار است، لایروبی قنوات روستا که تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از مهاجرت روستاییان داشته و از طرفی سبب رونق کشاورزی می شود، لوله کشی منبع ذخیره آب روستا، تامین روشنایی مسیر روستا و نصب علائم و تعیین تکلیف کاربری اراضی روستا و صدور مجوز حفر چاه آب آشامیدنی از جمله درخواست های اهالی روستای ارمک بود.

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در این جلسه اظهار داشت: مهمترین هدف از برپایی میز خدمت در روستاهای کاشان و حضور پررنگ و جهادی مدیران دستگاه های اجرایی بررسی مشکلات مردم روستاها است که ممکن است به دلیل بعد مسافت روستا تا شهرستان قابل  طرح و پیگیری از طرف مردم نباشد.

 

محمدشریف زارعی  با اشاره به استقبال خوب مردم از میز خدمت در روستای ارمک بیان کرد: تلاش شده میز ارتباطات مردمی در روستاهای کاشان بطور مستمر برگزار شود تا از این طریق مشکلات بهتر دیده و برای آن راه حل ارائه شود.

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان‌ تصریح کرد: حوزه کاری میز ارتباطات مردمی برای رسیدگی به مشکلات مردم و با هدف تسهیل ارائه خدمت به اهالی مناطق کم برخوردار برنامه ریزی شده و دغدغه های اهالی روستای ارمک پس از طرح و انجام‌ صورت جلسه ظرف مدت یک ماه آینده پیگیری خواهد شد.

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان‌ تصریح کرد: حوزه کاری میز ارتباطات مردمی برای رسیدگی به مشکلات مردم و با هدف تسهیل ارائه خدمت به اهالی مناطق کم برخوردار برنامه ریزی شده و دغدغه های اهالی روستای ارمک پس از طرح و انجام‌ صورت جلسه ظرف مدت یک ماه آینده پیگیری خواهد شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =