چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۶:۴۲:۱۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

برگزاری اولین جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان کاشان در سال ۱۴۰۱

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با موضوع تخصصی ازدواج به ریاست علی عباس سلیمانی مقدم رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و به دبیری رئیس اداره ورزش و جوانان و با حضور اعضای ستاد برگزار شد. رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با موضوع تخصصی ازدواج به ریاست علی عباس سلیمانی مقدم رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و به دبیری رئیس اداره ورزش و جوانان و با حضور اعضای ستاد برگزار شد.
رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در حاشیه این جلسه ضمن تاکید بر برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان، این ستاد را بستری مناسب برای احصاء آسیب ها، مشکلات و همچنین تخصصی و کاربردی نمودن آن به منظور کسب نتایج بهتر در برنامه های دستگاه ها در راستای مباحث جوانان و ازدواج مفید و موثر خواند.
علی عباس سلیمانی مقدم ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت برگزاری دوره های آموزشی برای شهروندان به ویژه کارکنان ادارات، از مسئولین مربوطه خواست تا ضمن افزایش کمیت آموزش ها به کیفیت محتوی آموزشی با استفاده از اساتید مجرب و شیوه های جذاب توجه خاصی داشته و اهتمام جدی برای تحکیم بنیان خانواده و کاهش آمار طلاق داشته باشند.
وی در ادامه افزود: با عنایت به وضعیت و ترکیب جمعیتی کشور و شهرستان همه اعضای ستاد به عنوان مسئول باید تلاش وافر در خصوص تسهیل در امر ازدواج جوانان و گسترش فرهنگ ازدواج آسان و همچنین پایداری و دوام زندگی زوجین داشته و از جوانان درخواست می شود تا با توکل بر خداوند متعال و داشتن روحیه قناعت نسبت به انجام این سنت الهی اقدام نمایند.
در این جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان به ذکر مصوبات و مطالب ارائه شده در کمیته تخصصی ازدواج و خانواده ذیل ستاد ساماندهی جوانان پرداخت.
رئیس اداره بهزیستی ضمن ارائه گزارش از کمیته مربوطه و آمار ازدواج و طلاق در شهرستان به طرح موضوعاتی همچون آسیب شناسی و تاثیر عوامل در پایداری ازدواج پرداخت.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیز در خصوص سامانه تصمیم که به منظور درخواست طلاق بین زوجین ایجاد شده توضیح داده و معایب و منافع این سامانه را مطرح کرده و موضوعاتی در خصوص پیشنهاد به استان و کشور را مطرح نمود.
نماینده دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در خصوص برگزاری دوره های آموزش پیش از ازدواج و کیفیت دوره ها و همچنین تحلیل اثربخشی دوره های آموزشی ازدواج جوانان و ارائه آمار دقیق پرداختند.
در ادامه نماینده مجمع خیرین ازدواج آسان به تشریح اقدامات این موسسه و تشکیل و اقداماتی که می تواند در شهرستان ارائه کند پرداخت.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  محمدشریف زارعی در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره گاز کاشان گفت: این شهرستان مختصات بزرگی داشته و صنعت این منطقه بزرگ با مشترکات زیاد است و کار مدیریت در این شهرستان به ویژه در حوزه گاز سخت و خدمت رسانی در این حوزه مهم است، مدیر این دستگاه باید از حداکثر ظرفیت مجموعه […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

   جلسه تکریم و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت گاز در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این نشست از تلاش ها و زحمات […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این جلسه فرآیند آموزش عوامل اجرایی شعب بویژه نمایندگان فرمانداران همچنین اتصال فیبرنوری بخشداری‌های مستقل به بحث و بررسی گذاشته شد. همچنین موارد اصلاحات جدیدی که در قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در فرایند تأیید شورای نگهبان است نیز مورد بررسی قرار […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد و شهید قدیرزاده، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و جمعی از مردم و مسئولین در بوستان شهید قدیرزاده واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =