شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲
۰۳:۰۰:۱۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

برگزاری اولین جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان کاشان در سال ۱۴۰۱

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با موضوع تخصصی ازدواج به ریاست علی عباس سلیمانی مقدم رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و به دبیری رئیس اداره ورزش و جوانان و با حضور اعضای ستاد برگزار شد. رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با موضوع تخصصی ازدواج به ریاست علی عباس سلیمانی مقدم رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و به دبیری رئیس اداره ورزش و جوانان و با حضور اعضای ستاد برگزار شد.
رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در حاشیه این جلسه ضمن تاکید بر برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان، این ستاد را بستری مناسب برای احصاء آسیب ها، مشکلات و همچنین تخصصی و کاربردی نمودن آن به منظور کسب نتایج بهتر در برنامه های دستگاه ها در راستای مباحث جوانان و ازدواج مفید و موثر خواند.
علی عباس سلیمانی مقدم ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت برگزاری دوره های آموزشی برای شهروندان به ویژه کارکنان ادارات، از مسئولین مربوطه خواست تا ضمن افزایش کمیت آموزش ها به کیفیت محتوی آموزشی با استفاده از اساتید مجرب و شیوه های جذاب توجه خاصی داشته و اهتمام جدی برای تحکیم بنیان خانواده و کاهش آمار طلاق داشته باشند.
وی در ادامه افزود: با عنایت به وضعیت و ترکیب جمعیتی کشور و شهرستان همه اعضای ستاد به عنوان مسئول باید تلاش وافر در خصوص تسهیل در امر ازدواج جوانان و گسترش فرهنگ ازدواج آسان و همچنین پایداری و دوام زندگی زوجین داشته و از جوانان درخواست می شود تا با توکل بر خداوند متعال و داشتن روحیه قناعت نسبت به انجام این سنت الهی اقدام نمایند.
در این جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان به ذکر مصوبات و مطالب ارائه شده در کمیته تخصصی ازدواج و خانواده ذیل ستاد ساماندهی جوانان پرداخت.
رئیس اداره بهزیستی ضمن ارائه گزارش از کمیته مربوطه و آمار ازدواج و طلاق در شهرستان به طرح موضوعاتی همچون آسیب شناسی و تاثیر عوامل در پایداری ازدواج پرداخت.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیز در خصوص سامانه تصمیم که به منظور درخواست طلاق بین زوجین ایجاد شده توضیح داده و معایب و منافع این سامانه را مطرح کرده و موضوعاتی در خصوص پیشنهاد به استان و کشور را مطرح نمود.
نماینده دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در خصوص برگزاری دوره های آموزش پیش از ازدواج و کیفیت دوره ها و همچنین تحلیل اثربخشی دوره های آموزشی ازدواج جوانان و ارائه آمار دقیق پرداختند.
در ادامه نماینده مجمع خیرین ازدواج آسان به تشریح اقدامات این موسسه و تشکیل و اقداماتی که می تواند در شهرستان ارائه کند پرداخت.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات شهرستان کاشان گفت: چهار نفر از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل از حضور در رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان کاشان؛ دکتر محمد‌شریف زارعی افزود: با انصراف این ۴ نفر شمار نامزدهای دوازدهمین دوره […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

  این جلسه به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور معاونین فرماندار، بخشداران و مسئولین کمیته‌های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. ارائه گزارش اقدامات مسئولین کمیته ها، بررسی آخرین وضعیت شعب اخذ رای و … از جمله موارد در دستور کار این جلسه بود.   پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲   […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان کاشان گفت: ۲۴۳ بازرس عمدتا توانمند و مجرب بر تبلبغات نامزدها و روند اجرای انتخابات ۱۱ اسفند در این شهرستان نظارت می‌کنند. به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان کاشان؛ هادی اکبری افزود: علاوه بر این بازرسان، ۱۷ سربازرس، سه بازرس ویژه از استان اصفهان و یک نفر از وزارت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

  بیستمین نشست کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمدرضا قاسمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان و با حضور اعضا در فرمانداری تشکیل شد. گزارش بازرسی‌ها و نظارت بر واحدهای نانوایی، بررسی کیفیت و کمیت آرد و نان، ترمیم سهمیه نانوایی‌ها، بررسی و اختصاص سهمیه آرد نانوایی‌های محور گردشگری […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 3 =