شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۲۲:۲۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

پیام تسلیت سرپرست فرمانداری ویژه کاشان خطاب به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان

  جناب آقای محمّدرضا جان نثاری معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان سلام علیکم بدین وسیله درگذشت برادر گرانقدر جناب عالی، آقای حاج اکبر جان نثاری را تسلیت عرض می‌نمایم، اینجانب را در اندوه و ماتم خود شریک و همدرد بدانید. بدون شک غم از دست دادن برادر، جانـکاه و دشوار است اما […]

 

جناب آقای محمّدرضا جان نثاری
معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان

سلام علیکم
بدین وسیله درگذشت برادر گرانقدر جناب عالی، آقای حاج اکبر جان نثاری را تسلیت عرض می‌نمایم، اینجانب را در اندوه و ماتم خود شریک و همدرد بدانید.

بدون شک غم از دست دادن برادر، جانـکاه و دشوار است اما در سایۀ توکل به خداوند منّان و لطف و کرم او و تأمل در گلواژۀ آسمانی «انا لله و انا الیه راجعون» آرامشی برای دل های داغدار و بی قرار فراهم خواهد شد.

از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان، صبر، شکیبایی و توفیق روز افزون را مسئلت دارد.

 

محمدشریف زارعی
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 2 =