پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۱۲:۲۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

گره گشایی از مردم بهترین عمل برای جلب رضایت شهداست

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ سرپرست فرمانداری ویژه کاشان به همراه بخشداران مرکزی، نیاسر، مدیریت بحران و جمعی از مسئولان با حضور در مسجد حضرت امیرالمومنین نیاسر در یادواره شهدای این شهر شرکت کرد. محمدشریف زارعی شامگاه پنجشنبه دوازدهم خرداد ماه در حاشیه این مراسم ضمن گفت و گو با روحانیون و […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ سرپرست فرمانداری ویژه کاشان به همراه بخشداران مرکزی، نیاسر، مدیریت بحران و جمعی از مسئولان با حضور در مسجد حضرت امیرالمومنین نیاسر در یادواره شهدای این شهر شرکت کرد.

محمدشریف زارعی شامگاه پنجشنبه دوازدهم خرداد ماه در حاشیه این مراسم ضمن گفت و گو با روحانیون و علمای برجسته شهر نیاسر پای صحبت ها و دغدغه های برخی از شهروندان نشست.

وی با بیان اینکه شهدا با نثار جان خود درس ایثار و خودگذشتگی را به همه آموختند تاکید کرد: آنچه در وصایای بیشتر شهدا به چشم می خورد اطاعت از امر رهبری جامعه و تکریم و احترام به مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنان است و عمل به این توصیه مهم  شهدا مکان و زمان نمی شناسد.

زارعی خاطرنشان کرد: حضور مسئولان میان مردم علاوه بر ایجاد دلگرمی و اعتماد سبب ارتباط نزدیک و آشنایی بدون واسطه مدیران با مشکلاتی است که ممکن است لمس آن بدون ملاقات چهره به چهره میسر نباشد.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان تصریح کرد: اگر قرار است برای شادی روح شهدا کاری انجام شود هیچ عملی بهتر از گره گشایی از امور مردم نیست، در غیر این صورت قطعا شرمنده شهدا در روز قیامت خواهیم شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =