پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۴۷:۰۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

برپایی میزخدمت در روستای شادیان

  سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در برنامه میزخدمت مسئولان در روستای شادیان، اجرای طرح های آبخیزداری را با هدف رفع مشکلات کم آبی و مهار سیلاب های فصلی را مهم دانست. به گزارش روابط عمومی فرمانداری کاشان؛ محمدشریف زارعی با بیان اینکه جذب و تخصیص اعتبارات دولتی برای رفع مشکلات روستاهای شهرستان در دستور کار […]

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در برنامه میزخدمت مسئولان در روستای شادیان، اجرای طرح های آبخیزداری را با هدف رفع مشکلات کم آبی و مهار سیلاب های فصلی را مهم دانست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کاشان؛ محمدشریف زارعی با بیان اینکه جذب و تخصیص اعتبارات دولتی برای رفع مشکلات روستاهای شهرستان در دستور کار قرار دارد تاکیدکرد: مطالعات لازم برای اجرای طرح های آبخیزداری توسط اداره منابع طبیعی کاشان انجام‌شده و قرار است تا پایان سال جاری با اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال طرح آبخیزداری روستاهای خرمدشت و شادیان اجراشود تا این مناطق از ذخیره آبی مناسب برای کشاورزی برخوردار شوند‌.

گفتنی است همزمان با حضور دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان، قاسمی بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی تحت عنوان میز خدمت در روستای شادیان موضوعاتی مانند اجرای طرح هادی روستا، اختصاص قیر دولتی، اجرای طرح های آبخیزداری، تقویت آنتن دهی تلفن همراه، رفع خاموشی معابر محدوده روستای شادیان توسط ساکنان جهت پیگیری و اجرا مطرح‌شد که در این جلسه از میزخدمت ۷ مصوبه را نیز در پی داشت.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =