چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۲:۳۲:۴۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: رفع مشکلات اداری مردم مستلزم نگاه همدلانه مدیران و کارکنان دستگاه های دولتی است

    محّمدشریف زارعی صبح امروز با حضور سرزده در  بیمه تامین اجتماعی شعبه کاشان از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این مجموعه را مورد بررسی قرار داد. سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با بیان اینکه طی این بازدیدها نحوه عملکرد مدیران و پرسنل اداره در زمینه نظم اداری، رفع  مشکلات و کاستی های اداره، برخورد مناسب […]

 

 

محّمدشریف زارعی صبح امروز با حضور سرزده در  بیمه تامین اجتماعی شعبه کاشان از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این مجموعه را مورد بررسی قرار داد.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با بیان اینکه طی این بازدیدها نحوه عملکرد مدیران و پرسنل اداره در زمینه نظم اداری، رفع  مشکلات و کاستی های اداره، برخورد مناسب با  مراجعین و میزان رضایتمندی و تکریم حقوق ارباب رجوع مورد بررسی و پایش قرار می گیرد، تاکید کرد: اولین و مهمترین اولویت تمامی ادارات دولتی کاشان  بهبود خدمات رسانی مطلوب  به مردم است و این موضوع مکرراً توصیه شده است.

وی هدف از این بازدید‌ها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف و گفت و گو با شهروندان و مراجعین دانست و یادآور شد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان افزود: مدیران مجموعه های دولتی می بایست طبق ضوابط و مقررات قانونی نسبت به رسیدگی به امور مردم اقدام کنند، با این وجود اگر درخواستی با انجام مکاتبات اداری حل شدنی است از این امر خودداری نکنند.

وی تصریح کرد: مقرر است برخی از مسائلی که در بازرسی های سرزده از ادارات دولتی مشاهده می‌شود برای حل آن با حضور مدیران مربوطه و کارشناسان  فرمانداری بررسی و احصاء و نسبت به رفع مشکلات اقدام گردد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات کاشان گفت: ۵۴ داوطلب پس از پایان مهلت برای انصراف (ساعت ۸:۰۰ صبح هشتم اسفند ۱۴۰۲) برای راه یافتن به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل با هم رقابت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی افزود: شب گذشته همکاران مشغول […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

بازدید شبانه فرماندار از وضعیت جاده ها و برف روبی محورها دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان از جاده‌ها و برف روبی مسیرها و راه‌های دسترسی بازدید نمود. دوشنبه شب ۷ اسفند ۱۴۰۲    

۸ اسفند ۱۴۰۲

تکمیلی با توجه به برودت هوا و بارش برف، با تصویب ستاد مدیریت بحران، آغاز بکار کارکنان دستگاه‌های اجرایی در شهرستان کاشان (به غیر از بخش‌های امدادی و خدمات رسان) در روز سه‌شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.      

۸ اسفند ۱۴۰۲

#تکمیلی دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه غیرحضوری شد فرماندار ویژه کاشان گفت: علاوه بر مدارس، دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه ۸ اسفند به صورت غیرحضوری خواهد بود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی اظهار داشت: با توجه به بارش برف و یخ‌زدگی معابر، کلیه مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌های شهرستان در روز […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =