یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۶:۵۱:۲۷
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

شرایط تعطیلی مراکز آموزشی و دستگاه های اجرایی شهرستان کاشان

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه اضطراری کارگروه هوای پاک شهرستان با توجه به وضعیت موجود کاشان گفت: بنابر پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی و محیط زیست شهرستان، پیش دبستانی ها و مهد کودک ها تعطیل و مدارس صرفا جهت برگزاری امتحانات پایان سال دانش آموزی […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه اضطراری کارگروه هوای پاک شهرستان با توجه به وضعیت موجود کاشان گفت: بنابر پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی و محیط زیست شهرستان، پیش دبستانی ها و مهد کودک ها تعطیل و مدارس صرفا جهت برگزاری امتحانات پایان سال دانش آموزی فعال خواهد بود.

وی در ادامه بیان داشت: طبق تبصره ۳ ماده ۳ قانون هوای پاک تعطیل نمودن دستگاه‌ها و ادارات از دستورکار ستاد های شهرستان و استان خارج بوده و از اختیارات رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهوری است که بر همین اساس شرایط بحرانی شهرستان به استان اعلام شده است و در صورت هرگونه تصمیم به مردم اطلاع رسانی می شود.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در خصوص حضور کارکنان در ادارات شهرستان افزود: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان موظف هستند برای کارکنان دارای بیماری زمینه ای، خاص، دارای بیماری های قلبی و تنفسی، زنان باردار و در معرض خطر مرخصی  اضطراری اعمال نموده و همکاری کامل داشته باشد.

زارعی در خصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شرایط بحرانی آلودگی هوا تصریح کرد: از کلیه افراد جامعه به ویژه افراد دارای بیماری های زمینه ای درخواست می شود حتی المقدور از منزل خارج نشوند و در صورت و خروج از منزل از ماسک استفاده کنند.

وی اضافه کرد:  زنان باردار، کودکان و نوزادان سالمندان، بیماری تنفسی و قلبی به جز موارد درمانی به هیچ عنوان از منزل خارج نشوند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در سومین دوشنبه از شهریور ماه ۱۴۰۲، ۴۶ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات اراضی تفکیکی، پروانه دام وطیور، مسائل اجتماعی و فرهنگی […]

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

  انا لله و انا الیه راجعون   خبر رحلت روحانی دلسوز و مردمی، عالم جلیل القدر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج عباس نصیری موجب تالم و تاثر خاطر گردید. بدون تردید، زحمات بی‌دریغ و خدمات ارزنده آن روحانی و استاد جلیل القدر و انقلابی در دوران تصدی مسئولیت امامت جمعه در خدمت به […]

۱۹ شهریور ۱۴۰۲

  فرماندار ویژه کاشان از تامین اعتبار ۲۰۰۰ میلیارد ریالی برای آبرسانی و اصلاح و بازسازی شبکه ۲۰ روستای منطقه از طریق قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی (ع) خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای جذب اعتبارات محرومیت زدایی شهرستان گفت: با تفاهم […]

۱۹ شهریور ۱۴۰۲

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای جذب اعتبارات محرومیت زدایی شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور معاون فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مدیرعامل شرکت آبفا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =